Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Víkendové Pobyty

Víkendové Pobyty

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.

Víkendové pobyty jsou velmi oblíbené - skvěle si odpočinete, načerpáte novou energii a nemusíte si brát dovolenou v práci. V poslední době jsou velmi oblíbené eurovíkendy - návštěva evropského velkoměsta za jeden víkend. Všechny víkendové pobyty si můžete nechat zobrazit pomocí vyhledávacího formuláře. Stačí zadat jako zemi například Francii a jako lokalitu Paříž - obratem se vám zobrazí spousta volných víkendových pobytů prvě do Paříže. Kromě tohoto velkomměsta se nabízí mnohem více skvělých destinací - Řím, Benátky, Madrid, Moskva, Istanbul... . Kamkoliv vás to láká, tam se můžete vydat.

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011