Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Zájezdy Do Paříže Pro Dva

Zájezdy Do Paříže Pro Dva

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Z našeho www katalogu:

Poznávací zájezd Paříž, Paříž zájezd, Eurovíkend Paříž letecky

Pro ty z vás, kteří chtějí poznávat Paříž individuálně bez průvdce je nachystán poznávací zájezd do Paříže s individuálním pobytem přehled hotelů, kde je možné uplatnit až 2 děti zdarma a v některých případech i včetně skipasů na 6 dní

http://www.summittour.cz/poznavaci-zajezd-pariz

Víkendové Pobyty Pro Dva Do Paříže, VíkendovéDovolené.cz

2 hlasů … NICOM - Podzimní soutěž o zájezd do Paříže Víkendy pro dva.cz - romantické víkendové pobyty

http://www.vikendovedovolene.cz/zajezdy-vikendove-pobyty-pro-dva-do-parize/

Romantické Víkendy Pro Dva, VíkendováDovolená.cz

Pro Dva Prodloužený Víkend Evropa Relaxační Víkend a Lázeňské pobyty Kam Na Víkend Na Dovolenou Letecky zájezd Paříž Poznávací zájezd Paříž Zájezd Paříž Disneyland Zájezd do

http://www.vikendovadovolena.cz/romanticke-vikendy-pro-dva/

Paříž, Zájezdy do Paříže - TRAVEL.CZ

Paříž má přes 2 miliony obyvatel, ale jen s málem z nich je možné domluvit se jinak než francouzsky 05.11 *** Trinite Plaza Hotel , Francie Paříž, Snídaně, Letecky, 2 dny 5.390,-

http://pariz.travel.cz/

Poznávací zájezdy: Francie - Po stopách dvou světových válek II

Je nám líto, ale zájezd již není možné objednat. Pokud máte zájem napište nám a my Vám zašleme tištěný katalog pro následující sezónu ihned po jeho vydání. Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, 2 fakultativní večeře (cca 15 €), vstupné (info v pokynech). Paříž letecky

http://francie.ckalinea.cz/francie-valky-2.php

Pobyty se slevou – víkendové pobyty, pobyty pro dva a další

Jen 8999 Kč za letecký zájezd do Turecka na 8 dní s all inclusive! First minute zájezd! Ubytování pro 2 osoby na celé 3 dny v Hotelu Sádek PAŘÍŽ: 4* Marriott Hotel 3 dny pro 2 se snídaní - Nechte se okouzlit srdcem Francie

http://www.pobytyseslevou.cz/

Silvestr v Paříži a 2 zámky - Francie Paříž - Zájezdy.cz

2 x nocleh v hotelu Premiere Classe (www.premiereclasse.fr) ve 2-lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím (nepoužíváme hotely formule F 1 se oblíbený zájezd z minulých let. poznáte Paříž i královské zámky v jejím okolí.

http://www.zajezdy.cz/179240/

On-line prodej zájezdů a letenek - Česká republika - Firmy.cz

EMMA Agency - výběr zájezdů, přihlášení i nákup on-line se slevou first moment i last moment SkyEurope, RyanAir, Smart Wings. Prodáváme letenky do Londýna, Paříže, Říma a dalších nejen evropských… 2 pobočky)

http://www.firmy.cz/Obchody-a-obchudky/Nakupovani-na-internetu/Online-prodejci-zajezdu-a-letenek

Kouzlo Paříže - Francie, FIRO-tour

Pro informace a objednávku nejenom Kouzlo Paříže – Francie, poznávací zájezdy noci (dle vybraného programu/termínu) ve 2lůžkovém pokoji v 2* hotelu se snídaní • služby průvodce FIRO-tour • zákonné pojištění ve znění zákona 159/99 Sb.

http://www.firotour.cz/zajezdy/francie/kouzlo-parize-pal133/

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011