Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Zájezd Do Paříže Pro Dva

Zájezd Do Paříže Pro Dva

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Z našeho www katalogu:

Slever.cz - pozor posledních 30 poukazů. zažijte s námi jarní

Cena obsahuje dopravu luxusním lůžkovým autobusem, 2 noci v hotelu Poukazů. Zažijte s námi jarní romantiku v Paříži. Nabízíme vám poznávací zájezd do Paříže tentokrát do Orleans a Zámky na Loiře za 3414 Kč na 1 osobu.

http://www.slever.cz/slevy/jarni-pariz-orleans-s-ck-axia2/

Zájezdy Francie - Paříž romantická a Poznávací zájezdy

Kouzlo města nad Seinou sílí již více než dva tisíce let a již více než dva tisíce let přidávají králové, císaři a prezidenti Francie klenoty

http://www.redok.cz/poznavaci-zajezdy/francie/pariz-romanticka-a-zamek-versailles/

Poznávací Zájezdy, Cestovní kancelář Čebus Brno - Part 2

pro Vás každoročně připravuje širokou škálu zájezdů, jak letecky, tak luxusními autobusy. Naleznete zde poznávací zájezdy do Francie , například do Paříže stránka 2 z 8 « 1 2 3 4 5 6 7 8 »

http://www.cebus.cz/poznavaci-zajezdy/page/2/

Cestovní kancelář, Bena Tour

2 Itálie / Pobytový 1 Francie - Paříž A Svátky Cyrila A Metoděje Detail zájezdu 1 Francie - Podzimní Letecká Paříž!! 17. - 20.11.2011 Státní Svátek!! 2 Itálie / Letecký víkend

http://www.benatour.cz/

Paříž, Zájezdy do Paříže - TRAVEL.CZ

si dovolenou v Paříži s Travel.cz. Získejte aktuální informace o Paříži a rezervujte si nyní nezapomenutelný poznávací zájezd do Paříže. Paříž má přes 2 miliony obyvatel, ale jen s málem z nich je možné domluvit se jinak než francouzsky.

http://pariz.travel.cz/

Krátkodobé poznávací zájezdy, CK Mayer Crocus

Tento zájezd do Paříže Vás zavede do města umění a kultury, pestrého života a zábavy, kam se každý rád vrací a nachází pro sebe něco nového. Jarní Paříž Vás okouzlí svojí jarní svěžestí ... více » Krátkodobé poznávací zájezdy, 2-denní

http://www.ckmayer.cz/tema/kratkodobe.html

Poznávací zájezd Paříž, Paříž zájezd, Eurovíkend Paříž letecky

1-2 osoba Pro ty z vás, kteří chtějí poznávat Paříž individuálně bez průvdce je nachystán poznávací zájezd do Paříže s individuálním pobytem. V ceně zájezdu je zahrnutá doprava s ubytováním, komplexní pojištění a podrobná mapa Paříže.

http://www.summittour.cz/poznavaci-zajezd-pariz

Eurovíkend Paříž, Natour s.r.o.

typ zájezdu odkud Paříž Parcdb 2 540 Kč zahájením zájezdu. Travel Card na 2 dny

http://www.natour.cz/eurovikendy/pariz/

Krátkodobé poznávací zájezdy, Poznávací zájezdy

Tento zájezd do Paříže Vás zavede do města umění a kultury, pestrého života a zábavy 3-denní poznávací zájezd - Maďarsko, od 21.10.2011, od 2 990 Kč

http://www.poznavaci-zajezdy.cz/zajezdy/kratkodobe/

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011