Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Zajezd Do Paříže Na Vykend

Zajezd Do Paříže Na Vykend

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Z našeho www katalogu:

Prodloužený víkend 2011 GEOPS-CK

Zájezdy prodloužený víkend 2011 do mnoha zemí, relaxační a wellness víkendy a prodloužené výkendy B33-11 - Disneyland a Paříž s koupáním 4denní zájezd, doprava autokarem, Francie

http://www.geops.cz/zajezdy/prodlouzeny-vikend/

MERLE ROBERT - Výkend na zuycoote - Bazar knih & Antikvariát

Poznávací zájezdy Francie Poznávací zájezd Paříž Poznávací zájezdy Londýn Poznávací zájezdy Řím Lyžování v Itálii Lyžování v Rakousku Lyžování v Alpách Itálie ubytování v soukromí Chorvatsko ubytování v soukromí Itálie léto Bulharsko

http://www.bazar-knih.cz/merle-robert-vykend-na-zuycoote

Centrumzajezdu.cz-Zájezdy Last Minute a výkendy

Typ zájezdu: Pobytové a poznávací Euro víkendy Exotika Země

http://centrumzajezdu.cz/last_minute_vikendy.asp

Kam na dovolenou ??

někam na prodloužený výkend. Jelikož jsem naprostý trdlo a nemám o ničem páru nevím kam zrovna vyrazit. Přemýšlela jsem o Paříži třeba moje teta podniká zájezdy poznávací do Paříže na 4 nebo 5 dní a je to i v dobré cenové relaci

http://www.galeriebueno.cz/kam-na-dovolenou-.html?PHPSESSID=0kmg99iqib76mmpeajdptmjcv6

Návštěvní kniha (guestbook)

Ty tam budeš pracovat nebo jen na zájezd tam jedeš Já tam asi brzy pojedu ale jen na výkend aspon něco koupím v Olsenovským Walmartu (jejich oblečení,tady neprodáváj...)...Už se těším,měj se moc hezky!

http://blueboard.cz/kniha/105165?strana=2

My diary « Rubrika, Jaja-heart

poznávací zájezd) a už mě to moc chybí ale vy ste mi chyběli víc. Tak.. Mno prostě jedu do Paříže a to asi za hodinu ale pořád to doma vypadá jako kdyby vybuchla bomba .Všude se válý oblečení Prostě zase pohodovej výkend..Xd

http://jaja-heart.blog.cz/rubrika/my-diary

WEB Directory: egypt

2 dny. Eurovíkendy 2011 přejete-li si rezervujte takový zájezd do zajímavých míst a měst: Paříž, Londýn

http://www.egyptpacha.info/cysta/egypt/

Prokletí |, Horror.cz - bojíte se rádi?

A co ten zájezd do Paříže, co mi slibuješ už pět let  Mrkváč  pohotově sáhnul do kapsy a podal jí účet za zaplacený výkendPaříži. A pak jí taky okamžitě dal kytky. Ona k nim dlouze přivoněla. 

http://www.horror.cz/hororove-povidky/clanek_prokleti_4835/

Diskutárna - informace o těhotenství a péči o dítě, HUGGIES

ale vůbec nevím kde to je. A nebo jen tak zájezd třeba do Paříže. Co by jste doporučili? ale inzerovali tam romantický relaxační výkend pro novo i manželské páry. Bylo to asi za 4,5 tisíce a vypadalo to nááádherně.

http://www.huggiesclub.cz/script05/chat.asp?termin=2006/5/24

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011