Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Zajezd Do Paříže Na Vikend

Zajezd Do Paříže Na Vikend

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Z našeho www katalogu:

Zájezd - PAŘÍŽ – prodloužený víkend - Cestovka Pohoda

4 - denní zájezd Paříž – prodloužený víkend Nízká cena, adventní Paříž, hotel s polopenzí v ceně, žádný den dovolené, romantický víkend. Program zájezdu

http://cestovkapohoda.cz/zajezd/230654-pariz-prodlouzeny-vikend/

Eurovíkend Paříž, ABAZAJEZDY.CZ, zájezdy, dovolená

Paříž zájezdy 2011. Paříž - město módy a muzeí. V nabídce je veký výběr pobytů v Paříži - letecké eurovíkendy v Paříži, prodloužené víkendy v Paříži. Paříž letecky i autobusem. Autobusové zájezdy do Paříže zde: víkend v Paříži

http://www.abazajezdy.cz/francie/pariz

Paříž - prodloužené letecké víkendy - Francie, FIRO-tour

Pro informace a objednávku nejenom Paříž - prodloužené letecké víkendy – Francie, poznávací zájezdy, prosím volejte naše call centrum FIRO-tour tel. 210000210.

http://www.firotour.cz/zajezdy/francie/pariz-prodlouzene-letecke-vikendy-pai133/

Paříž - víkendy - 4 dny - eurovíkend - Francie - Francie

Úvodní stránka Zájezdy Poznávání Francie Francie Paříž - víkendy - 4 dny - eurovíkend popis zájezdu termíny a ceny

http://www.cedok.cz/zajezdy/pariz-vikendy-4-dny-eurovikend-francie-52973.htm

Paříž - Velikonoční Paříž, letecký prodloužený víkend - GEOPS-CK

Paříž - Velikonoční Paříž, letecký prodloužený víkend zájezdy 2011 Zpět, jste zde: zájezdy CK GEOPS 2011 > Francie > Velikonoční Paříž, letecký prodloužený víkend

http://www.geops.cz/zajezdy/francie/pariz/velikonocni-pariz-letecky-prodlouzeny-vikend/

Cestovní kancelář, Bena Tour

Detail zájezdu Letecký Víkend V Paříži ! ! ! 28. - 31.10.2011 Státní Svátek, 4 Dny / 3 Noci!!! Ubytování V Centru!! Zveme Vás na výlet do Paříže, která je v tomto ročním období nejpřitažlivější. Paříž není jen město plné romantických kaváren a historických budov, v neposlední řadě je i vůdčí světové kulturní, obchodní a politické centrum.

http://www.benatour.cz/

Krátkodobé zájezdy. Metatour - individuální zájezdy

Eurovíkend strávený v Paříži se stává jedním z nejoblíbenějších zájezdů. Zájezd do Paříže je vyhledáván především pro svou nezaměnitelnou architekturu romantika a historie krátkodobé > víkendy evropa detail zájezdu

http://dovolena-metatour.cz/kratkodobe.php

Recenze k zájezdu: Paříž - město lásky, ABC - Tours

Dobrý den, tento víkend jsem se zůčastina zájezdu do Paříže s Vaší CK. kanceláře. Konkrétně se jednalo o zájezd do Paříže ve dnech 8-11/10 MB 2B10244.

http://www.euvikendy.cz/poznavaci-zajezdy/pariz/?action=comments

Poznávací zájezdy, Francie, Katalog zájezdů 2011

Zaleťte si na víkend do Paříže. Letecké zájezdy do Paříže za mimořádně výhodnou cenu!

http://slantour.cz/zajezdy/katalog/poznavaci-zajezdy/francie

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011