Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Výkend Pro Dva Ve Francii

Výkend Pro Dva Ve Francii

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Z našeho www katalogu:

aktuality BCM - Ostrava

2. místo na turnaji ve Francii. Já osobně jsem pro to více informovat média o našem klubu Gniadek hrají v MNBL méně, než před 2 lety nebo i se Zbránkem minulý rok se získávají v zápasech a ne nicneděláním ob druhý výkend

http://bcm-ostrava.cz/forum/

Motodovolená 2011, Fórum o motorkách - Motorkáři.cz

Vlek pro 2 motorky Dnes 10:33 Alpské poježdění ve Francii 14.06.2011 08:18 Glockner první výkend v květnu 13.02.2011 19:50

http://www.motorkari.cz/tematicka-diskuze/?tema=motodovolena-2011

Berkovy stránky néjen o PPG a MPG,

Tímto oficialně ruším ligové závody tento výkend v Jaroměři. 07. 11. 2010 13:39 paramotors Téma: videjko a odkázek jak jsme byly ve Francii aa dva se spojili, nestačí že máte stejné hadry? Počkejte až si stoupnu mezi šediváky, já vám ukážu… (,(-:

http://www.berx.cz/forum/

PITBIKE novinky, motovirus.cz

Tento výkend se jede ve Smrku u Třebíče 5.6.2010 další závod ze seriálu Morávia Cup 2010.5.6.2010 se jede také další závod Motochina na Slapech. Více info na http://www.motochina.cz Pitbike ve Francii. kromě dvou kaluží

http://www.motovirus.cz/cs/pitbike-novinky.html

Novinky a aktuality, WMS

našich SW odborníků ve Francii si provádíme sami. Settop box umožňuje připojit dvě televize najednou a nezávisle je ovládat pomocí dvou ovladačů, přehrávat DIVX apod.. omlouváme se všem za výpadky během výkendu při přepojování.

http://www.wms.cz/novinky/prima-love-ethnic-tv-doku-cs-a-muzika-cs-pridany-do-iptv-platformy-nasi-spolecnosti/

Srpen 2006 « Archiv, KLEBETNICI

Je to zelený a každej výkend se to musí sekat? Ve Francii se tato soutěž vysílá dodnes na programu TV5 vždy v sobotu a je dodnes velmi úspěšná, jen mě trochu mrzí že jí už nevysílájí u nás 1 2 Další > Poslední >>

http://klebetnici.blog.cz/0608

Světové krásy a zajimavosti kolem nás

přes výkend na chatě a že tam byl pěkný kluk a že si vyměnily i telefoní čísla a pořád o něm před Míšou básnila jakej byl hezkej a užasnej a takhle dokola. Irsko nyní žije ve Francii se jim narodil syn Paddy, za dva roky dcera Maite.

http://paraplycko.blog.cz/

Duben 2009 « Archiv, Brilinčiny stránky

Brno.Vstupné je od minula dobrovolné...předpověď počasí slibuje slunečný a startovní listina dlouhý sportovní výkend. O'Brien ve Francii neuspěl který od vítězství v prvních dvou dostizích letošní sezóny zatím marně čeká na třetí plný zásah.

http://brilanta.blog.cz/0904

Welcome TO MY Blog

Je to zeleny a každej výkend se to musí sekat? dcera Lily-Rose Melody Depp. Jeho přítelkyně je francouzská herečka a zpěvačka Vanessa Paradisová. S níž se rozhodl žít ve Francii, ale své herecké kariéry se nevzdává a pokračuje. V roce 2001 se objevil ve snímku Z pekla v němž

http://robkaa11.blog.cz/

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011