Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Víkendový Zájezd Vídeň

Víkendový Zájezd Vídeň

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Z našeho www katalogu:

Víkendové pobyty, Superzajezdy.cz - více než jen last minute!

Pobytové Víkendové pobyty Poznávací .... další typy 684968 zájezdů do 972 destinací ve 146 zemích od 312 CK

http://www.superzajezdy.cz/typy-zajezdu/vikendove-pobyty/

Zájezdy do Vídně, Dovolená ve Vídni - TRAVEL.CZ

Pokud se nechcete unavovat jízdou autem, autobusové agentury pořádají do Vídně víkendové zájezdy či vypravují linkové autobusy

http://viden.travel.cz/dovolena-zajezdy

Víkendové pobyty - dovolená a zájezdy, ZA SLUNCEM

Víkendový pobyt v lázních nebo wellness hotelu , kde na Vás čekají procedury a uvolnění Na Eurovíkend si zaleťte si do Paříže, Milána, Londýna nebo Vídně Vyhledávání zájezdů

http://dovolena.zasluncem.cz/vikendove-pobyty/

Vídeň - Jarní Vídeň, kvetoucí Schönbrunn, výstavy - GEOPS-CK

Pro skupiny vypravíme kdykoli jednodenní či víkendový zájezd do Vídně se zaměřením na návštěvu aktuálních výstav, popř. i s dalším programem na přání (možnost návštěvy zajímavých míst v okolí Vídně , termálních lázní, vinných sklepů aj.)

http://www.geops.cz/zajezdy/rakousko/viden/jarni-viden-kvetouci-schonbrunn-vystavy/

Mozartův Salzburg A Víkendové Zájezdy Rakousko

Mozartův Salzburg A Linz - Víkendové Zájezdy Rakousko VÍDEŇ - poznávací zájezdy jednodenní Rakousko

http://bohemianfantasy.cz/node/142

Víkendové Pobyty a Zájezdy Po Evropě

Zažijte báječný víkend v evropském městě při zájezdu - eurovíkendu do Paříže, Londýna, Benátek, Říma Vídně nebo Barcelony. Víkendové Pobyty a Zájezdy Po Evropě Vídeň

http://www.evropskevikendy.cz/

Víkendové akce, CK Prima Parta - cestovka pro nezadané

metropole Vídně s ubytováním ve slovenském hlavním městě Bratislavě. Zahraniční zájezdy Víkendové akce Týdenní dovolené Dovolené na 10/11 nocí Akce u vody Akce na horách Společenské akce Archiv pobytů Pobyty 2010

http://www.pobytypronezadane.cz/rubrika/164/pobyty-pro-nezadane/vikendove-akce.html

Víkedovky - zájezdy CK Alpina

Víkendové zájezdy s minimem dovolené - hory, horská turistika, ferraty, cyklistika a další ... Klettersteigy v blízkosti Vídně (Rakousko) 15.09.2011 - 18.09.2011 4 dny 2800 Kč

http://www.alpina.cz/vikendovky/

Zájezd - Po stopách Sissi & Habsburků (ZBI) - Cestovka Pohoda

Další z víkendových zájezdů Vás zavede do Vídně a do míst, která jsou spojena se životem legendární rakouské císařovny a uherské královny Alžběty – Sissi, jejího manžela císaře Františka Josefa I. a dalších příslušníků rodu Habsburků.

http://cestovkapohoda.cz/zajezd/240322-po-stopach-sissi-habsburku-zbi/

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011