Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Vikendovy Zajezd Do Benatek

Vikendovy Zajezd Do Benatek

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Z našeho www katalogu:

Benátky - víkendové pobyty a zájezdy

Benátky - víkendové pobyty a zájezdy Benátky, ležící v Itálii, jsou známé naprosto každému. Ale ne každý měl to štěstí toto místo osobně navštívit. Hlavním lákadlem je již samotná myšlenka, že celé město je vybudováno na vodě – podepíráno dřevěnými pilotami.

http://www.evropskevikendy.cz/benatky-vikendove-pobyty/

Výstaviště Flora Olomouc, a.s.

Olomouc 4. cena – poukaz na víkendový zájezd do Benátek + Lido di Jesolo pro 1 osobu od CK JV- TOUR Jméno Tážaly 5. cena – poukaz na víkendový zájezd do Benátek + Lido di Jesolo pro 1 osobu od CK JV

http://www.flora-ol.cz/rservice.php?akce=tisk&cisloclanku=2011020001

Víkendový poznávací zájezd od cestovní Benátek, Hromadné

Víkendový poznávací zájezd od cestovní kanceláře České kormidlo do nejznámějšího města severní Itálie - Benátek

http://www.hromadne-slevy-brno.cz/detail/vikendovy-poznavaci-zajezd-italie-benatek

JV TOUR - pobytové a poznávací zájezdy

Víkendové Zájezdy Maďarsko - Eger Maďarsko - Sárvár Azurové pobřeží Benátky + Lido di Jesolo Berlín + Drážďany Salzburg + údolí Wachau Budapešť + okolí Budapešť + Bratislava Nabídka zájezdů víkendové koupání v moři

http://www.jv-tour.cz/zajezdy.asp

Poznávací zájezd Benátky - Ivuška.cz

pobyty Víkendový pobyt Paříž Poznávací zájezdy Poznávací zájezd Benátky Poznávací zájezd Řím Poznávací zájezdy Londýn Poznávací zájezdy Řím Poznávací zájezd Paříž Další zájezdy Poznávací Paříž letecky Poznávací pobyty Paříž

http://www.ivuska.cz/poznavaci-zajezd-benatky/

relaxační víkend - Víkendové zájezdy 2011 - GEOPS-CK

Víkendové zájezdy 2011 s koupáním, turistikou slavnosti piva Oktoberfest. Nebo si projděte Benátky

http://www.geops.cz/zajezdy/relaxacni-vikend/

Poznávací zájezdy - Benátky, zájezdy, Inter Zbiroh

Adventní zájezdy Lyžařské zájezdy Orient a exotika Pobytové zájezdy Pobytové zájezdy s výlety Poznávací zájezdy Pro děti i dospělé Termální prameny a lázně Víkendové zájezdy Domů > Víkendové zájezdy > Benátky

http://www.e-poznavaci-zajezdy.cz/vikendove-zajezdy/254-benatky.html

Eurovíkendy, víkendové pobyty a poznávací zájezdy letecky

Benátky a ostrovy - Itálie - Veneto - Benátky, Eurovíkendy, víkendové pobyty, víkendy u moře a poznávací zájezdy po celém světě. Vyberte si letecký víkend, last minute a super last minute zájezdy, od více než 50 CK.

http://www.leteckeeurovikendy.cz/detail-hotelu/6/7860/ci:88/di:286/benatky-a-ostrovy-italie-veneto-benatky.html

Www.ckvoma.cz |, Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy Padova, Murano, Burano, Torcelo, Benátky (Itálie)

http://www.ckvoma.cz/poz/3-10/poznavaci-zajezdy.html?PHPSESSID=47cb7968fed6852aa6db5fdbc6fb5b64

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011