Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Víkendový Pobyt V Benátkach

Víkendový Pobyt V Benátkach

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Z našeho www katalogu:

Promo - vyhrajte nocleh v Benátkách! - Hostelsclub.com

Jakmile provedete pátou rezervaci na více než dvě noci, obdržíte e-mail s podrobnými informacemi, jak se přihlásit o víkendový pobyt v Benátkách.

http://www.hostelsclub.com/specials-cs.html

Petr Mašek - reportáže, portréty, akty - Domů > Reportáže, události

Několik snímků z víkendového pobytu v Benátkách.

http://masek.fotostranky.net/lide/index.php?cat=2

Benátky - víkendové pobyty a zájezdy

Víkendové Poznávací Zájezdy a Pobyty. Vyhledejte si dovolenou přesně na míru. Benátky - víkendové pobyty a zájezdy. Benátky – zážitek na celý život.

http://www.evropskevikendy.cz/benatky-vikendove-pobyty/

Mediafax

Nakonec uspěla skupinka osmi Němců, kteří vyhráli víkendový pobyt v Benátkách. Po nedělním vyvrcholení pokračuje festival i v pondělí a v úterý, kdy ho oficiálně ukonči velká večerní party ve stylu 70. let na náměstí San Marco.

http://www.mediafax.cz/print/kultura/2824777-V-italskych-Benatkach-vyvrcholil-tradicni-karneval-prijelo-az-800-tisic-turistu

Město, Západní Čechy, LÁZEŇSKÉ HOTELY.CZ

Úvod Akční pobyty a slevy Nejžádanější pobyty Firmy a skupiny Dárkové poukazy Časté otázky Spolupráce Kontakty. V ceně pobytu Víkendový balíček Gondola...

http://www.lazenskehotely.cz/mesto/Zapadni-Cechy/

World Traveling Service: Akční nabídky

Domů Dovolená Naše služby Akční nabídky Viewtrip Kontakty. Letenky Ubytování Autopůjčovny Trajekty Cestovní pojištění Služební cesty. Pronájmy vil a apartmánů...

http://www.wtstravel.cz/AkcniNabidky

Slevotéka - Víkendové pobyty a zážitky levně

Relaxační 5-denní dovolená v krásných Brdech. Týdenní pobyt pro dvě osoby u Lipna v penzionu Reflex. Hodinová plavba centrem Prahy na lodi Regina.

http://www.slevoteka.cz/vikendove-pobyty/sleva/27/detail/

Kuplon.cz - nabídka dne, hromadné slevy

Cena zahrnuje dvě noci pro dvě osoby, bufetové snídaně, jeden den večeře ve stylové sklepní vinárně, piknikový koš s obědem, vstup do aquaparku a půjčení kol.....

http://kuplon.cz/index.php?option=com_sleva&Itemid=1&pozice=2&kat=0

Tvoření s příběhy

 Pak mi večer Petr říká, že na Radiožurnálu akorát probíhala soutěž o víkendové pobyty v Benátkách.

http://tvorenispribehy.bloguje.cz/863961-jedte-do-benatek-rikal-vesmir-s-deike-beggovou.php

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011