Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Vikendovy Pobyt Benatky

Vikendovy Pobyt Benatky

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Z našeho www katalogu:

Benátky - víkendové pobyty a zájezdy

Benátky - víkendové pobyty a zájezdy Benátky, ležící v Itálii, jsou známé naprosto každému. Ale ne každý měl to štěstí toto místo osobně navštívit. Hlavním lákadlem je již samotná myšlenka, že celé město je vybudováno na vodě – podepíráno dřevěnými pilotami.

http://www.evropskevikendy.cz/benatky-vikendove-pobyty/

Benátky, Víkendové pobyty, SIT TRAVEL - Cestovní

Individuální turistika Cesty za poznáním Víkendové pobyty Vstupenky Profil firmy Kontakt Mapa stránek Sit Travel - Cestovní kancelář František Pacholík > Víkendové pobyty > Benátky

http://individual.sittravel.cz/benatky

Víkendové pobyty v zahraničí - eurovikendy.pekne.cz

Víkendové pobyty v zahraničí Itálie – víkend v Římě nebo Benátkách

http://eurovikendy.pekne.cz/vikendove-pobyty/

Penzion Benátky** v Piešťanech, Porovnání pobytů, Recenze

Pobyt v lázních Relaxační pobyty Víkendové pobyty Léčebné pobyty Wellness hotely Chaty/Penziony Slovensko Akce KONTAKT Pobyty Slovensko » Západní Slovensko » Piešťany » Penzion Benátky**

http://lazne.relaxos.cz/penzion-benatky-piestany-a2-759-cz.htm

Eurovíkendy, víkendové pobyty a poznávací zájezdy letecky

Letecké eurovíkendy, víkendové pobyty, poznávací zájezdy. Plavba po moři Benátky 4.7. - 7.7.2011 10.834,- vlastní doprava Dárkový poukaz na eurovíkendy a víkendové pobyty letecky Benátky a ostrovy - Itálie - Veneto - Benátky

http://www.leteckeeurovikendy.cz/detail-hotelu/6/7860/ci:88/di:286/benatky-a-ostrovy-italie-veneto-benatky.html

Víkendové pobyty u moře Dovolená u moře 2011, cestování,…

je bezesporu také italské Caorle. Toto letovisko je situováno na severním pobřeží Jadranu přibližně 70 kilometrů jihovýchodním směrem od Benátek.

http://dovolenaumore2010.cz/clanek/vikendove-pobyty-u-more

Eurovíkend Benátky - Ivuška.cz

Romantické víkendové pobyty Víkendový pobyt Paříž Poznávací zájezd Benátky Poznávací zájezd Řím Poznávací zájezdy Londýn Poznávací zájezdy Řím Poznávací zájezd Paříž Další zájezdy Poznávací Paříž letecky Poznávací pobyty Paříž

http://www.ivuska.cz/eurovikend-benatky/

Víkend - tipy na víkendové pobyty - Střední Čechy - Dolní Pojizeří

Tipy na víkend, víkendové pobyty Benátky nad Jizerou - nádvoří zámku

http://www.vyletnik.cz/tipy-na-vikendy/stredni-cechy/dolni-pojizeri/

Eurovíkendy,Eurovíkend Paříž,Řím,Londýn,Istanbul,Barcelona

Benátky Eurovíkend je prodloužený víkendový pobyt v evropských městech. Je určen pro všechny, kteří nemají rádi hromadné poznávací zájezdy, kdy musí jako ovce následovat vedoucího zájezdu s praporkem v ruce, ale chtějí sami nezávisle

http://www.akcniletenky.com/eurovikendy.htm

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011