Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Víkendove Pobyty V Benatkach

Víkendove Pobyty V Benatkach

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Z našeho www katalogu:

Promo - vyhrajte nocleh v Benátkách! - Hostelsclub.com

Jakmile provedete pátou rezervaci na více než dvě noci, obdržíte e-mail s podrobnými informacemi, jak se přihlásit o víkendový pobyt v Benátkách.

http://www.hostelsclub.com/specials-cs.html

Benátky - víkendové pobyty a zájezdy

Zažijte báječný víkend v evropském městě při zájezdu - eurovíkendu v Benátkách. Benátky - víkendové pobyty a zájezdy

http://www.evropskevikendy.cz/benatky-vikendove-pobyty/

World Traveling Service: Akční nabídky

7-nocí cruise výletní po Středomoří. Výhoné parkování v Benátkách nebo letecké spojení z Prahy Traveldiscount.cz V květnu byl spuštěn cestovní portál se slevami. Najdete zde nabídku dovolených, víkendových pobytů ... (celá novinka)

http://www.wtstravel.cz/AkcniNabidky

Michal David se plácl přes kapsu a dal manželce drahý šperk

Hudebník skladatel Michal David (51) daroval své manželce Marcele k padesátinám diamantový prsten! Manželé prožili romantický víkendový pobyt v italských Benátkách, který vyvrcholil předáním luxusního daru!

http://www.showbiz.cz/michal-david-se-placl-pres-kapsu-a-dal-manzelce-drahy-sperk/

Petr Mašek - reportáže, portréty, akty - Domů

karneval v Benátkách 2008, Venice Carnival 2008 Několik snímků z víkendového pobytu v Benátkách.

http://masek.fotostranky.net/lide/index.php

Víkend v Benátkách

Istanbul Eurovíkend Londýn Eurovíkend Paříž Eurovíkend Řím Eurovíkend Stockholm Eurovíkend Vídeň Víkend v Benátkách Víkend v Londýně Víkend v Paříži Víkend v Římě Víkendové pobyty Víkendové pobyty pro dva Víkendové zájezdy

http://www.eurovikend.biz/vikend-v-benatkach

Město, Západní Čechy, LÁZEŇSKÉ HOTELY.CZ

Víkendové pobyty (1 pobyt Kouzlo a romantiku Gondoly můžete obdivovat nejen v Benátkách, ale přímo v historickém centru Plzně. Hoďte starosti za hlavu a navštivte toto krásné historické město. Osvěžte své tělo i mysl a poznejte metropoli a srdce západních Čech

http://www.lazenskehotely.cz/mesto/Zapadni-Cechy/

Slevotéka - Víkendové pobyty a zážitky levně

a plni zážitků odjíždíte domů nebo si můžete udělat výlet do okolí. Například můžete navštívit krásný renesanční zámek v Benátkách nad Jizerou vzdálený pouhých 17 km. Více tipů na výlety najdete na stránkách zámku www.zamekloucen.cz

http://www.slevoteka.cz/vikendove-pobyty/sleva/27/detail/

Mediafax

Nakonec uspěla skupinka osmi Němců, kteří vyhráli víkendový pobyt v Benátkách. Po nedělním vyvrcholení pokračuje festival i v pondělí a v úterý, kdy ho oficiálně ukonči velká večerní party ve stylu 70. let na náměstí San Marco.

http://www.mediafax.cz/print/kultura/2824777-V-italskych-Benatkach-vyvrcholil-tradicni-karneval-prijelo-az-800-tisic-turistu

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011