Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Víkendové Pobyty Rim

Víkendové Pobyty Rim

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Z našeho www katalogu:

Řím - víkendové pobyty a zájezdy

Paříž víkendové pobyty Londýn víkendové pobyty Benátky víkendové pobyty Řím víkendové pobyty Vídeň víkendové pobyty Barcelona víkendové pobyty Romantické pobyty Italský Řím je jedním z nejstarších měst Evropy. S památkami

http://www.evropskevikendy.cz/rim-vikendove-pobyty/

Víkendové pobyty v zahraničí - eurovikendy.pekne.cz

Víkendové pobyty v zahraničí Itálie – víkend v Římě nebo Benátkách Historické centrum Říma, romantické Benátky nebo jiné místo ve slunné Itálii se těší na Vaši návštěvu každý den v roce.

http://eurovikendy.pekne.cz/vikendove-pobyty/

Řím, Víkendové pobyty, SIT TRAVEL - Cestovní

Individuální turistika Cesty za poznáním Víkendové pobyty Vstupenky Profil firmy Kontakt Mapa stránek Cena ubytování ve dvoulůžkovém pokoji: 79 EUR vč.tax, snídaně 8.5 EUR/os Cena víkendové letenky Praha - Řím - Praha: od 1980,-Kč

http://individual.sittravel.cz/rim

Eurovíkendy, víkendové pobyty a poznávací zájezdy letecky

Dárkový poukaz na eurovíkendy a víkendové pobyty letecky Eurovíkend Řím letecky z Brna s programem 14.990

http://www.leteckeeurovikendy.cz/

Řím letecky - CK MAXIMA

Zájezdy Víkendové Pobyty Pažíž letecky Terst Řím letecky Budapešť Györ Sárvár Letecké eurovíkendy Lyžařské Zájezdy Poznávací Zájezdy Pobytové Zájezdy Kniha návštěv Dokumenty Další služby

http://www.ckmaxima.cz/vikendove-pobyty/rim-letecky/

Eurovíkendy,Eurovíkend Paříž,Řím,Londýn,Istanbul,Barcelona

Řím Oblíbené destinace na víkendové pobyty a zájezdy v Evropě

http://www.akcniletenky.com/eurovikendy.htm

Eurovíkendy (prodloužené víkendy) od Letušky: Řím, Paříž

Eurovíkendy Řím

http://www.letuska.cz/eurovikendy/

Věčné Město - Řím - Víkendový Pobyt

Věčné město - Řím - víkendový pobyt Věčné město - Řím - víkendový pobyt Věčné město - Řím - víkendový pobyt Věčné město - Řím - víkendový pobyt Věčné město - Řím - víkendový pobyt

http://www.superzajezdy.cz/zeme/italie/poznavaci-zajezdy/vecne-mesto-rim-vikendovy-pobyt/

Eurovíkend Řím - Víkendový Pobyt - LuxusníZájezdy.cz

Víkendové Pobyty Eurovíkend Řím - Víkendový Pobyt

http://www.luxusnizajezdy.cz/vikendovy-pobyt-rim-eurovikend/

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011