Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Víkendové Pobyty Pro Dva Paříž

Víkendové Pobyty Pro Dva Paříž

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Z našeho www katalogu:

Víkendy pro dva.cz - romantické víkendové pobyty

01.09.2010 Eurovíkend Paříž - Víkendový Pobyt 24380,- 16.09.2009 Historický víkendový pobyt pro dva 5790,-

http://www.vikendyprodva.cz/novinky

Cornis - Moře, Hory, Eurovíkendy, Levné Letenky.

Eurovíkendy v Paříži léto v Paříži 2 noci hotel Monty Víkendový pobyt 2 noci Cena od: 3750 Kč Romantický víkendový pobyt 2 noci - 2 os.

http://www.cornis.cz/

pobyt - Hromadné slevy

Jen 1947 Kč za víkendový pobyt pro 2 se snídaní, večeří a 2 hod. Víkendový pobyt pro DVA se snídani a zvěřinovými hody za 1550 kč místo 2650kč. Prožíjte Gurmánský zážitek V hotelu Vidly***

http://www.cenyzbozi.cz/slevy/?hl=pobyt

Levná dovolená u moře 2011 - Travel.cz

Eurovíkendy v metropolích Řím, Paříž

http://zajezdy.travel.cz/

Portík.cz

Vše od Paříže až po řím. Ideální pro víkendové pobyty případně prodloužený víkend. Naše společnost nabízí prověřené víkendové pobyty pro dva, wellness víkendy či romantické víkendy pro dva. Naše nabídka víkendových pobytů je určena pro všechny, kteří rádi poznávají krásy České republiky.

http://katalog.portik.cz/cestovani/

SlevyLevně.cz - Hromadné slevy, Zlaté slevy dnes

Nabízíme například víkendové pobyty pro dva levně, levnou dovolenou SUPER last minute poznávací zájezd do Paříže od 2690 Kč místo 4990 Kč!

http://slevylevne.cz/

UBYTOVANI.CZ - ubytování na horách, v Praze, Brno - hotely

Víkendový pobyt "Bečva" 2 noci Víkendové pobyty od 27.3.2011 2 noci detail balíčku - Hotel Paříž

http://www.ubytovani.cz/balicky/vikend/

Pobyty - Hromadné slevy skrz naskrz, Skrz.cz

Jen 1.490 Kč místo 3.100 Kč za Romantický Víkendový pobyt na 1 noc pro 2 osoby s večeří, snídaní a welcome drinkem ve 4 Doprodej! Zájezd pro dva do Paříže - Autobusový poznávací zájezd s návštěvou Versailles, 8.6. -...

http://new.skrz.cz/pobyty

Na cesty

které máme za rohem. Už jsme byli v Paříži Víkendové pobyty pro dva

http://www.zajimaveclanky.cz/na_cesty-7-7-10-1.html

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011