Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Vikendova Dovolena

Vikendova Dovolena

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Z našeho www katalogu:

Víkendové pobyty u moře Dovolená u moře 2011, cestování,…

Víkendové pobyty v Chorvatsku Víkendové pobyty u moře Romantické pobyty ve vilkách na ostrově Lesbos Dovolená u moře v Chorvatsku?

http://dovolenaumore2010.cz/clanek/vikendove-pobyty-u-more

Víkendové relaxační pobyty a wellness víkend pro dva

Víkendové pobyty Luxusní dovolená Dárkové poukazy Rodinná dovolená Pobyty pro dva Sportovní pobyty Wellness a lázně Děti a školáci Seniorské

http://www.bublex.cz/

Víkendové pobyty - dovolená a zájezdy, ZA SLUNCEM

Prodlužte si víkend, nebo vyberte zbytek dovolené a udělejte si výlet za hranice všedních dnů. vybírat z krátkých programů na pár dnů nebo víkendových pobytů.

http://dovolena.zasluncem.cz/vikendove-pobyty/

Aerobik - Víkendové pobyty, aktivní dovolená, aerobik, aerobic

Aerobic - dovolená a víkendové pobyty. Nabízíme aerobik,zumbu, aqua aerobic, bříšní tance, step, spinning, indoor cycling, zdravotní cvičení, kosmetika i masáže.

http://www.aerobik.cz/vikendove-pobyty.php

Víkendové pobyty, aktivní dovolená, CK Lenka

mapě Víkendové pobyty Týdenní pobyty Zahraniční pobyty Nike Fitness club Aerobic + posilování Zdravotní cvičení Taneční formy Body

http://www.cklenka.cz/pobyty/vikendove/

Dovolená S Dětmi, Víkendové pobyty wellness víkend

Víkendové pobyty – Dovolená s dětmi Dovolená s dětmi , Víkendové pobyty pro dva

http://www.vikendove-pobyty-wellness.cz/vikendove-pobyty/dovolena-s-detmi/

Víkendové pobyty - Víkendové pobyty v Čechách

kteří chtějí prožít dovolenou v zachovalé... pobyty Dovolená v Čechách Pobyty pro

http://www.vikendovepobyty.eu/vikendy/

Víkendy a dovolené s tancem, Centrum Tance - pohybem

program ve znamení různých tanečních stylů i cvičení a dalších doprovodných aktivit. Na našich víkendových pobytech a dovolených si aktivně odpočinete - tancem

http://www.centrumtance.cz/tanec/UdalostBig.asp?S=&id_i=1676

Víkendové Pobyty a Zájezdy Po Evropě

Překrásné zážitky, z víkendové dovolené, ve vás jistě zanechá jedno z nejstarších měst celé Evropy. Vidět nasvícené Koloseum je zážitek, na který nezapomenete!

http://www.evropskevikendy.cz/

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011