Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Víkend V římě Pro Dva Letecky

Víkend V římě Pro Dva Letecky

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Z našeho www katalogu:

Zájezdy do Itálie, Bena Tour

dvoulůžkové pokoje s množností jedné, nebo dvou přistýlek 2 Itálie - Silvestr v Římě letecky včetně 2x pěšího okruhu s průvodcem!! 2 Itálie / Letecký víkend 2 Itálie - Podzimní letecký víkend v Římě. 28.9. - 1.10.2011. Státní Svátek!!

http://www.benatour.cz/zajezd/2-italie

Eurovíkendy, Letecké víkendy 2011 / 2012 - New Travel.cz

Letecký eurovíkend v Miláně - Hilton Mila Milano – druhé největší italské město Prodloužený víkend v Římě - eurovíken... 1 2 3 4 5 ... 22

http://www.newtravel.cz/eurovikendy/2/

Siam Travel International, VÍKEND V ŘÍMĚ

Letecké Víkendy, Víkend V Římě Víkend V Římě Víkend V Římě

http://www.siamtravel.cz/rim

Travel Partners - Eurovíkendy - dovolená 2011 - Paříž, Londýn

Foto - Letecký víkend v Římě Francie - 6 denní zájezd - Autokarem Cena od: 4790 Kč - Termíny dovolené od: 6.9.2011 PRVNÍ MOMENT =při nákupu zájezdu alespoň 1 měsíc před odjezdem sleva 100,- Kč/os. /2 měsíce 200,- Kč/os./ !

http://www.travelpartners.cz/zajezd/cestovani-eurovikendy.aspx?typ-zajezdu=40

Novinky - strana 2, FIRO-tour

Jarní Bonusy pro letecké víkendy v Paříži, Římě či Londýně 03.03.2011 CK Firo-tour vypisuje Jarní Bonus pro letecké víkendy do Říma, Paříže a Londýna zařazené v katalogu Poznávací Zájezdy… 1 2 3 4 5 6 7 8

http://www.firotour.cz/novinky/?od=10

Wizz Air

vypadat váš program třeba hned na příští víkend Tradiční oslavy Nového roku se Češi rádi užívají v Římě, zejména pak na Piazza del Popolo 2/02/2010 Wizz Air získal v roce 2008 opět ocenění „Nejlepší nízkonákladový letecký dopravce roku“

http://wizzair.com/about_us/news/?language=CZ

Itálie - dovolená, pobytové, poznávací, lyžařské zájezdy - dovolená

Kronplatz (2) Řím (2) Miramare » BENÁTKY a zámek Miramare **** » Benátky na víkend » Benátky s pobytem u moře » Benátky-letecký víkend » Benátky, ostrovy a benátské bienále-11 » Benátky

http://www.zajezdy.cz/italie/

Letecký víkend v zahraničí s rodinou: Na co si dát při

v Evropě v této oblastí „vévodí“ Londýn a Paříž, naopak velmi přijatelné ceny jsou třeba v Římě či Madridu. Dva víkendy, značně rozdílné náklady

http://www.mesec.cz/clanky/letecky-vikend-v-zahranici-s-rodinou-na-co-si-dat-pozor/

Pěkné eurovíkendy 2011 - eurovikendy.pekne.cz

Vyberte si příjemný víkend pro dva letovisek – eurovíkend. Vydejte se po stopách historie v Římě o letecký výlet na několik dní Je možné využít hned několik způsobů, jak si prodloužený víkend pro dva zařídit a eurovíkend objednat.

http://eurovikendy.pekne.cz/

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011