Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Víkend V Paříži Pro Dva Letecky

Víkend V Paříži Pro Dva Letecky

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Z našeho www katalogu:

Cestovní kancelář, Bena Tour

komfortně vybavené 2lůžkové pokoje s možností přistýlky a rodinné pokoje 2+2 (2 oddělené pokoje spojené dveřmi). V pokojích je SAT Letecký Víkend V Paříži ! ! ! 24. - 28.9.2011 Státní Svátek, 5 Dní / 4 Noci V Paříži!!! Ubytování V Centru!!

http://www.benatour.cz/

JARNÍ BONUSY pro letecké víkendy v Paříži, Římě či

Jarní Bonusy pro letecké víkendy v Paříži, Římě či Londýně do 2 památek zapojených v projektu (např. římské Koloseum a další turisticky zajímavá místa) Museum Pass (platnost 2 dny) zahrnuje:

http://www.firotour.cz/novinky/letecke-vikendy-se-slevou.html

Prodloužený letecký víkend v Paříži - CK IBIS

Vstupné kabaret Moulin Rouge + 1⁄2 láhve šampaňského/os. 2.700,- Kč

http://www.ckibis.cz/poznavaci-zajezdy/pariz-letecky

Soutěže - Letuška.cz

trh vstupuje nová letecká společnost – Lufthansa Italia, která je dceřinou společností letecké společnosti Deutsche Lufthansa. Objednej si 2x Oranginu a můžeš vyhrát romantický víkend pro dva v Paříži! Velká soutěž o 2 letenky do Bangkoku

http://www.letuska.cz/souteze/

Pěkné eurovíkendy 2011 - eurovikendy.pekne.cz

o letecký výlet na několik dní pro dva zařídit a eurovíkend objednat. pravidelné víkendy v Paříži a tajemný víkend v Londýně . Nicméně variant je k dispozici mnohem více a každý si může vybrat přesně podle vlastních představ

http://eurovikendy.pekne.cz/

Eurovíkendy, Letecké víkendy - New Travel.cz

Letecký eurovíkend ve Valencii - Rey ... Francie - Paříž, eurovíkend Paříž - prodloužené letecké víkendy odlet z Prahy do Paříže v ranních hodinách. Po příletu okružní jízda Paříží: proslulou třídou Champs Elysées s Vítězným obloukem, náměstím Svornosti s luxorským...

http://www.newtravel.cz/eurovikendy/2/

Eurovíkend Paříž, ABAZAJEZDY.CZ, zájezdy, dovolená, eurovíkendy

Paříž zájezdy 2011. Paříž - město módy a muzeí. V nabídce je veký výběr pobytů v Paříži - letecké eurovíkendy v Paříži, prodloužené víkendy v Paříži. Paříž letecky i autobusem. Autobusové zájezdy do Paříže zde: víkend v Paříži 2 termíny

http://www.abazajezdy.cz/francie/pariz

Siam Travel International - Letecké víkendy, Letecké Víkendy

Víkend V Paříži

http://www.siamtravel.cz/pariz

Travel Partners - Paříž - prodloužené letecké víkendy - 4 dny

Foto - Prodloužené letecké víkendy v Paříži - 3 dny Paříž - prodloužené letecké víkendy - 4 dny dětská sleva (2 – 12 let) v doprovodu 2 dospělých osob v hotelu Renaissance La Defense

http://www.travelpartners.cz/zajezd/cestovani-pariz-prodlouzene-letecke-vikendy-4-dny-hotel-.aspx?zajezd-ID=512

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011