Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Vikend V Londyne Pro Dva

Vikend V Londyne Pro Dva

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Z našeho www katalogu:

Šéfkuchař Gordon Ramsay totálně propadl: Film s jeho účastí

jenž se proslavil především díky své reality show Pekelná kuchyně. Za první víkend po uvedení kin v Londýně na něj přišlo pouhých 17 diváků očekávaného posledního dílu o čarodějnickém učni z Bradavic Harry Potter a Relikvie smrti 2

http://www.super.cz/3190-sefkuchar-gordon-ramsay-totalne-propadl-film-s-jeho-ucasti-vydelal-pouhe-tri-tisice.html

POHYBY Anglie Londýn práce v Anglii

Užite si nový rodinný festival Jolly Day Out v Hampton Court Green, kde môžete sledovať preteky prasiat holiday víkendu dva dni plné tej najlepšej tanečnej hudby. pôvodne miestnou udalosťou pre Karibskú komunitu v západnom Londýne

http://www.pohyby.co.uk/

CK Sportevents - cestovní kancelář, sportovní zájezdy

Pokud upřednostníte víkend strávený v Londýně, tak ani v sobotu nemusíte zahálet.

http://www.cksportevents.com/

Čtk

Veřejnoprávní instituce zabývající se získáváním, zpracováváním, ukládáním a šířením textových a obrazových informací.

http://www.ctk.cz/

Atletika, běhy - Aktuality

triumf v Londýně tomto víkendu proběhlo již 41. Mistrovství České republiky žactva. Pořadatelství se zhostil oddíl ASK Slavia Praha 2 Jaké jsou rozdíly mezi posledními třemi držiteli světového rekordu na 800 metrů - Davidem Rudishou

http://www.atletika-behy.cz/

Volné Au Pair a Mother's Help pozice, AU PAIR, COOLAGENT

se kterou je možné se spojit. Rodina bydlí v Londýně. Kapesné za 1 víkend je 200 liber. Rodina chce někoho s dobrými zkušenostmi s dětmi a kdo má zkušenost s vařením. Nástup co nejdříve, min. na 1 rok. Rodina bydlí v Londýně.

http://www.coolagent.cz/cz/3100-volne-au-pair-a-mothers-help-pozice.html

Londýn eurovíkend levně, ubytování, zajímavosti a počasí v Londýně

Londýn: Eurovíkend v Londýně a cesta trvá kolem dvou hodin. Nejlevnější letenky nabízí Ryanair Tato místa při většině dvou-tří denních pobytů doporučujeme navštívit:

http://londyn.magicka-evropa.cz/eurovikend-londyn.html

Kanoe.cz

Stranky venovane vodactvu v Nitre Nejbližší závody v kategorii R6 se pojedou v neděli 27.8.2011 na Lipně, hned další víkend 3. 2) Rafting se, narozdíl od olympijské trati v Londýně v Praze záchranou vestu na břehu potřebovat nebudete.

http://www.kanoe.cz/

Noc plná rabování a do přívětivých čtvrtí Londýna se vplížily obavy

kde rabování a násilí o víkendu vypukly Bagry bourají vypálený obchod s nábytkem v londýnském Tottenhamu, zatímco noc v Londýně ve srovnání s předchozími relativně klidná, Enfield si moc oddechu neužil. hodnotí Billy oba politiky.

http://zpravy.idnes.cz/noc-plna-rabovani-a-do-privetivych-ctvrti-londyna-se-vplizily-obavy-1gd-/zahranicni.aspx?c=A110810_191714_zahranicni_kot

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011