Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Týdenní Dovolená V Paříži

Týdenní Dovolená V Paříži

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Z našeho www katalogu:

Soutěž o dovolenou - Dovolená v Paříži, Hotel Podlesí

Soutěž o dovolenou 2011 - týdenní pobyt v Hotelu Podlesí

http://www.hotelpodlesi.cz/dovolena-soutez.html

Prodloužený víkend pro dva v Paříži - eurovikendy.pekne.cz

Nedávnou větší investicí byla stavba nového hlavního vchodu Pyramide Pompidou, která se vzápětí přidala k dalším dominantám Paříže. Jen pro podrobnou prohlédku samotného muzea se vyplatí zařídit minimálně týdenní dovolenou.

http://eurovikendy.pekne.cz/francie/

Týden v Paříži

Jak jsme strávili týdenní dovolenou v Paříži - tipy kam se jít podívat, jak cestovat po městě, praktické rady :)

http://blog.janzikmund.cz/cestovani/tyden-v-parizi

Paříž: Doprava po Paříži - metro, autobusy, tramvaje

Do této legitimaci si pak dokupujete jednotlivé kupony (týdenní stojí asi šestnáct eur). Pokud si koupíte týdenní kupon Francie - počasí Francie - dovolená Francie - last minute Francie - letenky

http://mesta.orbion.cz/pariz/doprava/

Blog - Martin Faltýn (blog.iDNES.cz)

Pařím v Paříži aneb Zápisky z Paříže 3. Toto je malé ohlédnutí za týdnem v Paříži, kam jsem se vydal v rámci týdenní dovolené a svých narozenin. Takže: Paříž? – Ano, pařím! celý článek

http://faltyn.blog.idnes.cz/

iDNES.cz - blogy čtenářů iDNES.cz

Toto je malé ohlédnutí za týdnem v Paříži (3-10/6 2011), kam jsem se vydal v rámci týdenní dovolené a svých narozenin. Takže: Paříž? – Ano, pařím! celý článek Pařím v Paříži aneb Zápisky z Paříže 4.

http://blog.idnes.cz/r/1086/cestovani.html

Doprava v Paříži, poznávací zájezdy RADYNACESTU.CZ

Carte Orange – týdenní jízdenka (je možno i měsíční) Zóna Poznávací zájezdy 2011 © Zájezdy RADYNACESTU.CZ, Provozovatel: Martin Šimek, IČO: 13641158, Kontakt: zajezdy@radynacestu.cz Partneři: Dovolená , zájezdy, Hotely Brno |

http://www.radynacestu.cz/1275-doprava-v-parizi/

Jak plánu týdenní pobytu v Paříži na rozpočet, cestovní Evropa

Jak Užijte si návštěvu Evora, Portugalsko Jak Take Golf Dovolená v Itálii Jak Užijte si vatikánských muzeí Jak Užijte si Basilique Ste

http://cestovnievropa.blogces.com/2010/10/26/jak-planu-tydenni-pobytu-v-parizi-na-rozpocet/

Vélib': samoobslužné půjčovny kol v Paříži

Vše o Francii Dovolená na téma Praktické informace Akce ve Francii Regiony Aktivní dovolená Home Vélib': samoobslužné půjčovny kol v Paříži

http://cz.franceguide.com/Velib-samoobslužne-půjčovny-kol-v-Pařiži.html?nodeID=1&EditoID=85969

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011