Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Romanticky Vikend Pariz

Romanticky Vikend Pariz

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Z našeho www katalogu:

Eurovíkend Paříž, Prodloužené víkendy od Letušky: Paříž

Letenky Akční nabídky Zájezdy Servis Hotely Auta Víza Víkendy Studium Plavby Golf O letušce Kontakty Novinky. Destinace Termín Typ hotelu Strava Cena Další info.

http://www.letuska.cz/eurovikendy/pariz/

Předvánoční romantický víkend v Paříži pro ty nejlepší (FOTO

Předvánoční romantický víkend v Paříži pro ty nejlepší (FOTO!) Otevře se v novém okně Podobné jako "Předvánoční romantický víkend v Paříži pro ty nejlepší (FOTO!)"

http://linkuj.cz/?id=show&viewnr=4&typ=0&par=65069

Zájezd - PAŘÍŽ – prodloužený víkend - Cestovka Pohoda

Nízká cena, adventní Paříž, hotel s polopenzí v ceně, žádný den dovolené, romantický víkend. žádný den dovolené, romantický víkend. 2. den: Ráno příjezd do Paříže. Celodenní prohlídka francouzské metropole: Latinská čtvrť, Notre Dame, Svatá kaple, Eiffelova věž aj. Nocleh v Paříži.

http://cestovkapohoda.cz/zajezd/230654-pariz-prodlouzeny-vikend/

Prodloužený víkend pro dva v Paříži - eurovikendy.pekne.cz

Věž sloužila k mnoha imitacím po celém světě. Mezi ně patří i 60 metrová Petřínská rozhledna v Praze. Romantický víkend pro dva si jistě zaslouží návštěvu a možná i večeři s vyhlídkou na osvětlenou Paříž či přímo Eiffelovu věž.

http://eurovikendy.pekne.cz/francie/

Poznávací zájezdy: PAŘÍŽ letecky

Prožijte krásný romantický víkend sv. Valentýna v kouzelné metropoli nad Seinou nebo poznejte toto nádherné město v příjemné předjarní atmosféře bez návalu turistů a front v muzeích. Bohatý program s průvodcem.

http://francie.ckalinea.cz/pariz-letecky-1.php

Letecké víkendy, Bena Tour

Letecký Víkend V Paříži. Letecký Víkend V Paříži. 1 Francie 2 Itálie 3 Rakousko Chorvatsko Tunisko. Andorra Bulharsko Česká republika Čína Egypt Emiráty Holandsko...

http://www.benatour.cz/letecke-vikendy/

Romantické víkendy, NATOUR spol. s r.o.

Romantické víkendy Wellness víkendy Sportovní víkendy Nové přímé linky z Bratislavy 18.05.2011 Nové přímé linky z Bratislavy s ČSA od června: Amsterdam od 3709 Kč, Barcelona od 3701 Kč, Larnaka od 5540 Kč, Paříž o…

http://www.natour.cz/vikendy-cr/romanticke-vikendy/

Paříž - Levné letenky, letenky levně, letenky online

Naše společnost pro vás připravila také speciální nabídku eurovíkendů . Můžete si vyrazit za výhodnou cenu na romantický víkend ve dvou do Paříže nebo na víkend s rodinou či přáteli např. do Říma.

http://www.levneletenky.cz/pariz/

víkend v paříži letecky víkendový pobyt víkendový pobyt pro dva

víkend v paříži letecky News Hľadané slová fann .Babinet Poradny diskusní fóra Romantický víkend .dysneyland paříž .Paříž víkend letecky -platnost konce září .. Babinet.cz: Poradny a diskusní fóra / Romantický víkend

http://www.ramen.cz/vikend-v-parizi-letecky.html

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011