Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

řecko Levně Letecky Do 6000

řecko Levně Letecky Do 6000

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Z našeho www katalogu:

Levné Zájezdy K Moři - Výhodně a Levně

Plánujete levně k moři – nabízejí se 4 základní země, které jsou relativně blízko, je zde dostatek volných zájezdů a jsou levné. Chorvatsko, Itálie, Bulharsko a Řecko. Normální dovolená u moře v Itálii začíná na 6000 Kč.

http://www.ivuska.cz/levne-zajezdy-k-mori/

Doprava do Řecka - autem letecky, CK

S cestovkou se do Řecka dostanete většinou letecky, méně už autobusem nebo vlastním autem a nejméně cestovek jezdí do Řecka vlakem. Tady se jedná spíš o CK, jejichž klienty jsou především zaměstnanci ČD. Cestování po Řecku

http://www.mundo.cz/recko/doprava

WWW.Recko.name, tisk diskuze

Kombinovaná letecky+bus 3430 Kč Řecko Chalkidiki Čt 30.08 - Čt 06.09 8 BS Štúdiá Papadopulos*** a š.. Letecky - Bratislava 3430 Kč Řecko Kréta St 29.08 - So 08.09 11 BS Vila Ariadne Letecky - Brno 4990 Kč atd, atd.

http://www.recko.name/TiskDiskuze.php?id=5483

Bulharsko - dovolená u moře - zájezdy - léto, last minute zájezdy

CK Alexandria nabízí ideální dovolenou v několika zemích, vyberte si z široké nabídky hotelů, např. Bulharsko letecky za ty nejlepší ceny. Odletáme z Prahy, Brna, Pardubic, Karlových Varů - Bulharsko levně jedině s CK Alexandria!

http://www.alexandria.cz/zeme/bulharsko/

Tipy na dovolenou do Řecka » Sdovolená.cz

  • Řecko, Thassos od 4 890,– Kč
  • Řecko, Zakynthos od 5 490,– Kč
  • Řecko, Rhodos od 5 490,– Kč

Zobrazit všechny zájezdy do Řecka »

Náhled zajezdy.radynacestu.cz

Nový Zéland - slevy až 6.000,- Kč, Nový Zéland 2012, Radynacestu.cz

Levné a profesionálně vedené poznávací zájezdy do celého světa. Vybrané ty nejlepší zájezdy v roce 2012 autobusem i letecky. Dovolená levně 2012

http://zajezdy.radynacestu.cz/novy-zeland/detail/6994/9159-novy-zeland-slevy-az-6-000-kc/

Cestovka za super ceny - CA Benzová - Česká Lípa

Vyhledávání zájezdu, dovolená za super ceny. Cestovkazasuperceny, dovolená lastminute, last minute dovolená,dovolená 2012 u moře, Expedice přes 6000 - Stok Kangri, Kang...

http://www.cestovkazasuperceny.cz/Searchmasks/index/1/page:4/pa:7

K moři o 3000 Kč levněji! Vyberte si jakoukoli dovolenou z

do Řecka vážně velmi levně, a ještě k tomu v případě uplatnění kuponu za zlomek původní, už tak nízké, ceny! Za zájezd v hodnotě 9000 Kč/osoba (třeba do zmíněného Řecka) tedy po uplatnění kuponu zaplatíte jen 6000 Kč/osoba!!

http://www.zapakatel.cz/cs/praha/detail/id-1383--k-mori-o-3000-kc-levneji-vyberte-si-jakoukoli-dov

Dovolená ve vile Mary Tania - Korfu (Řecko) od 14.7. do 28.

Zážitky z dovolené na Korfu (Řecko). Ubytování ve vile Mary Tania v městečku Agios Stefanos. Egypt, letecky, do 6000 Kč Egypt, letecky, 6 - 10000 Kč Řecko, letecky, do 7 000Kč Řecko, letecky, do 9, polop.

http://martanek.net/clanek-27-dovolena_mary_tania_korfu_recko_2006.htm

Poznávací zájezd Grand tour Řeckem

pojištění léčebných výloh • komplexní pojištění • 1lůžkový pokoj (6000 Kč) • vstupy (cca 100 EUR). Více o Řecku Last minute Řecko all inclusive

http://recko.dovolena-info.cz/grand-tour-reckem

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011