Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Prodlouzeny Vikend Benatky

Prodlouzeny Vikend Benatky

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Z našeho www katalogu:

LAST.CZ - Itálie - Benátky - prodloužený víkend v Benátkách

Itálie - Benátky - prodloužený víkend v Benátkách

http://www.last.cz/italie/jaderska-riviera/benatky/prodlouzeny-vikend-v-benatkach/6413622

Eurovíkendy od desítek CK online, Prodloužené víkendy, INVIA.CZ

Eurovíkendy od desítek CK online, Prodloužené víkendy, INVIA.CZ ale i město zamilovaných s nezapomenutelnou atmosférou - takové jsou Benátky

http://eurovikendy.invia.cz/

Zájezd - BENÁTKY a ostrovy laguně – prodloužený víkend

BENÁTKY a ostrovy v laguně – prodloužený víkend Lodě v Benátkách (cca 30 €), vstupné do Benátek (cca 10€) a vstupné do památek.

http://www.cestovkapohoda.cz/zajezd/198041-romantika-benatek-a-ostrovu-v-lagune-kl/

Prodloužený Víkend V Benátkách - Mobilhomy - Benátky

Prodloužený víkend v Benátkách - mobilhomy - mobilhomy Poloha Mobilhomy se nacházejí v na předměstí Benátek - Ca´ noghera - historické centrum Benátek je cca 30 minute jízdy busem

http://www.lastiky.cz/zeme/italie/benatky/prodlouzeny-vikend-v-benatkach-mobilhomy/

Výlet k moři i na prodloužený víkend, Itálie - Výlet

Výlet k moři i na prodloužený víkend Benátky jsou nedaleko a na Slovinské straně Postojná jeskyně a Škocjanské jame taky stojí za shlédnutí.

http://www.turistika.cz/vylety/vylet-k-mori-i-na-prodlouzeny-vikend

Itálie - Benátky - prodloužený letecký víkend - Cestování.cz

Benátky - prodloužený letecký víkend ceny od: 9990 Kč Hotel leží v oblasti Benátky - Marghera, 10 minut od tramvajové zastávky. která Vás zaveze do centra Benátek, 30 km od letiště Treviso.

http://www.cestovani.cz/zajezdy/italie/benatky-prodlouzeny-letecky-vikend-konecne-95718/

Benátky na INVIA.CZ, Informace pro turisty

Itálie - Benátky Prodloužený víkend v Benátkách prodloužený víkend v romantických a krásných Benátkách byl naprosto bez jediné chybičky, urcitě si ho znovu zopakujeme, krásné prostředí, všude čisto, klid, pohoda a nesmírně příjemní lidé :)))

http://www.invia.cz/italie/benatky/

Benátky Itálie Eurovíkendy, Letecké víkendy - New Travel.cz

Přemýšlíte kde v zahraničí strávit prodloužený víkend? Leťte na eurovíkendy do Benátek! Letecké víkendy vás přivedou do unikátního města...

http://www.newtravel.cz/eurovikendy/italie/benatky/

Prodloužený víkend - Itálie 2011 GEOPS-CK

Nádherné Benátky leží blízko a o prodlouženém víkendu zbude čas i na muzea a galerie, ostrovy Murano a Burano a třeba i na lesk a veselí karnevalu či zářijové slavnosti gondol A37-11 - Benátky a ostrovy, Velikonoce

http://www.geops.cz/zajezdy/prodlouzeny-vikend/italie/

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011