Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Poznávací Zájezdy Vídeň 2011

Poznávací Zájezdy Vídeň 2011

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Z našeho www katalogu:

Poznávací zájezdy Vídeň - zájezd do Vídně 2011

Poznávací zájezdy Vídeň - zájezd do Vídně 2011, RADYNACESTU.CZ Poznávací zájezd Vídeň Termín: 5. červenec - 5. červenec 2011 (1 den)

http://zajezdy.radynacestu.cz/viden/

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY, památky Anglie Holandsko, 2011 2012

Adventní Vídeň 2011 - předvánoční poznávací zájezd - vánoční atmosféra na každém kroku Adventní Vídeň - Předvánoční adventní zájezd do hlavní rakouské metropole Vídňe - jedinečný zážitek předvánoční atmosféry za jedinečnou cenu.

http://www.zajezdy-poznavaci.eu/

Poznávací zájezdy - poznávací zájezdy 2011, 40 států, 21

zájezdech 2011 můžete navštívit nejzajímavější velkoměsta Evropy Paříž Londýn Řím Florencie Barcelona Vídeň Budapešť Berlín a mnoho dalších velkoměst …

http://poznavaci-zajezdy.geops.cz/

Levná dovolená u moře 2011 - Travel.cz

Levná dovolená u moře 2011, Travel.cz kontakt o nás kariéra Hlavní stránka Pobytové zájezdy Poznávací zájezdy Eurovíkendy Plavby Lyžařské zájezdy Mnichov Norimberk Drážďany Berlín Vídeň

http://zajezdy.travel.cz/

Zájezdy 2011, poznávací zájezdy, STUDENT AGENCY

Vídeň

http://www.dovolena.cz/zajezdy/

ZOO Vídeň - poznávací zájezdy Vídeň, Rakousko

ZOO Vídeň - poznávací zájezdy Vídeň, Rakousko travel esprit: Zájezdy Last Minute, Dovolená 2011 u moře

http://www.travelesprit.cz/poznavaci-zajezdy/viden/zoo-vzudeuy.148652.html

dovolená 2011 - Poznávací a pobytové zájezdy, Francie, Itálie

Zájezdy pro kolektivy na přání www.kolektivy.cz Přidejte se k zájezdům pro kolektivy: Graz a Vídeň Poznávací zájezd – ideální dárek na poslední chvíli! dovolená 2011: Nabízíme různé druhy dárkových poukazů na zájezd dle vlastního výběru.

http://www.geops.cz/

Dovolená Chorvatsko, Chorvatsko 2011, dovolená Španělsko

a poznávacích zájezdů, dovolených a rekreací u moře. do Vídně . Na úspěšné letecké zájezdy loňského jara do Andalusie navážeme nabídkou pobytově-poznávacích leteckých zájezdů na nejjižnější místa Španělska a to na Costa del Sol a

http://www.ck-diamant.cz/

Poznávací zájezdy, Maďarsko, Katalog zájezdů 2011

Poznávací zájezdy SVĚT NA DOSAH Poznávací zájezdy na rok 2011. Novinky 2011 Lázně Lázně a termály Čechy, Morava Slovensko Během třech dnů budete moci navštívit tři evropské metropole: Bratislavu, Budapešť a Vídeň....

http://www.slantour.cz/zajezdy/katalog/poznavaci-zajezdy/madarsko

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011