Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Poznávací Zájezdy Paříž

Poznávací Zájezdy Paříž

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Z našeho www katalogu:

Poznávací zájezd Paříž, Paříž zájezd, Eurovíkend Paříž letecky

V sekci Poznávací zájezd Paříž naleznete zájezdy, které jsou realizovány letecky z Prahy s možností autobusových svozů z celé ČR a nebo luxusním klimatizovaným autobusem se svozy z celé ČR.

http://www.summittour.cz/poznavaci-zajezd-pariz

Poznávací zájezd Paříž - zájezd do Paříže 2011

NEJLEVNĚJŠÍ poznávací zájezdy Paříž 2011 - nejširší nabídka: Poznávací zájezd Paříž - město muzeí

http://zajezdy.radynacestu.cz/pariz/

Zájezd Paříž - město lásky - Poznávací zájezdy, ABC - Tours

Zájezd Paříž - vyjímečná příležitost poznat Paříž za bezkonkurenční cenu. Čtyřdenní poznávací zájezd do Paříže Vám umožní poznat všechny její krásy.

http://www.euvikendy.cz/poznavaci-zajezdy/pariz/

Zájezdy Francie - Paříž romantická a Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy Francie kompletní nabídka zde: Poznávací zájezdy Francie Další zajímavé Poznávací zájezdy do Paříže zde: Poznávací zájezdy Paříž

http://www.redok.cz/poznavaci-zajezdy/francie/pariz-romanticka-a-zamek-versailles/

Poznávací zájezd Paříž, VíkendováDovolená.cz

Poznávací zájezd Paříž

http://www.vikendovadovolena.cz/poznavaci-zajezd-pariz/

Paříž a její památky, zájezdy

Z poznávacích zájezdů do Paříže Vám doporučujeme: 5-denní poznávací zájezd - Francie Tento zájezd do Paříže Vás zavede do města umění a kultury, pestrého života a zábavy, kam se každý rád vrací a nachází pro sebe něco nového. Jarní Paříž Vás okouzlí svojí jarní svěžestí a rozkvetlými zahradami, podzimní Paříž svojí

http://www.pariz-pamatky.cz/

Poznávací zájezdy Paříž, Dovolená v Paříži - TRAVEL.CZ

Poznávací zájezdy Paříž, Dovolená v Paříži Poznávací zájezdy Eurovikendy Plavby

http://pariz.travel.cz/dovolena-zajezdy

Paříž, Poznávací zájezdy Francie - Paříž 2011 - GEOPS-CK

Poznávací zájezdy - Francie - Paříž 2011 Na poznávacích zájezdech do Francie je Paříž samozřejmě jedním z nejoblíbenějších cílů. Metropole nad Seinou

http://poznavaci-zajezdy.geops.cz/francie/pariz/

Poznávací zájezdy Paříž, Francie

Poznávací zájezdy Paříž, Francie rezervujte online / zavolejte nám 226226000, 728667377 / pište na info@travelesprit.cz / navštivte naše klientské centrum (st) 29. červen 2011

http://www.travelesprit.cz/poznavaci-zajezdy/pariz/

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011