Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Poznávací Zájezd, Paříž

Poznávací Zájezd, Paříž

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Z našeho www katalogu:

Poznávací zájezd Paříž - zájezd do Paříže 2011

NEJLEVNĚJŠÍ poznávací zájezdy Paříž 2011 - nejširší nabídka: Poznávací zájezd Paříž - město muzeí Poznávací zájezd Paříž a zámek Fontainebleau

http://zajezdy.radynacestu.cz/pariz/

Zájezd Paříž a Versailles - Poznávací zájezdy, ABC - Tours

Právě jsme se dneska vrátili ze zájezdu Paříž a Versailles.Byly to krásné chvíle.Nádherné počasí Absolvovali jsme poznávací zájezd Paříž+Versailles letos v termínu 16.3.-20.3.

http://www.euvikendy.cz/poznavaci-zajezdy/pariz-a-versailles/

Zájezdy Francie - Paříž romantická a Poznávací zájezdy

Poznávací zájezd Paříž - Eiffelova věž Poznávací zájezd Paříž - Sacre Coeur Poznávací zájezd Paříž Přečtěte si ohlasy našich klientů na poznávací zájezd Paříž: Ohlasy - Poznávací zájezd Paříž .

http://www.redok.cz/poznavaci-zajezdy/francie/pariz-romanticka-a-zamek-versailles/

Poznávací zájezdy Paříž, Dovolená v Paříži - TRAVEL.CZ

Poznávací zájezdy Paříž, Dovolená v Paříži Paříž a doprava

http://pariz.travel.cz/dovolena-zajezdy

Poznávací zájezd Paříž, Paříž zájezd, Eurovíkend Paříž letecky

Poznávací zájezd Paříž, Paříž zájezd, Eurovíkend Paříž letecky

http://www.summittour.cz/poznavaci-zajezd-pariz

Poznávací zájezd Paříž, VíkendováDovolená.cz

Eurovíkendy a Poznávací zájezdy Poznávací zájezd Paříž

http://www.vikendovadovolena.cz/poznavaci-zajezd-pariz/

Paříž a její památky, zájezdy

Paříž se pyšní mnoha historickými památkami, které přijíždí obdivovat ročně miliony návštěvníků. 5-denní poznávací zájezd - Francie, od 26.5.2011, od 4 990 Kč 6-denní poznávací zájezd - Francie, od 8.6.2011, od 5 290 Kč

http://www.pariz-pamatky.cz/

Paříž, Poznávací zájezdy Francie - Paříž 2011 - GEOPS-CK

Poznávací zájezdy - Francie - Paříž 2011 5denní poznávací zájezd, doprava autokarem, Francie 4denní poznávací zájezd, doprava letecky, Francie

http://poznavaci-zajezdy.geops.cz/francie/pariz/

Paříž - Poznávací zájezd - cestovní kancelář - dovolená

Paříž - poznávací zájezd 4.den: Paříž - Eiffelova věž, Martova pole, Invalidovna, Nám. Svornosti …, osobní volno (Champs Elysées, muzea …), večer odjezd, zastávka v Remeši Poznávací zájezdy

http://www.moravatour.cz/poznavaci-zajezd-pariz.php

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011