Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Poznavaci Zajezd Do Pařiže

Poznavaci Zajezd Do Pařiže

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Z našeho www katalogu:

Poznávací zájezd Paříž - zájezd do Paříže 2011

Program tohoto zájezdu je koncentrován na jednu z nejkrásnějších evropských metropolí - kouzelnou Paříž. Čtyřdenní poznávací zájezd do Paříže Vám umožní poznat všechny její krásy.

http://zajezdy.radynacestu.cz/pariz/

Zájezd Paříž - město lásky - Poznávací zájezdy, ABC - Tours

Zájezd Paříž - vyjímečná příležitost poznat Paříž za bezkonkurenční cenu. Čtyřdenní poznávací zájezd do Paříže Vám umožní poznat všechny její krásy.

http://www.euvikendy.cz/poznavaci-zajezdy/pariz/

Poznávací zájezd Paříž, Paříž zájezd, Eurovíkend Paříž letecky

Pro ty z vás, kteří chtějí poznávat Paříž individuálně bez průvdce je nachystán poznávací zájezd do Paříže s individuálním pobytem. V ceně zájezdu je zahrnutá doprava s ubytováním, komplexní pojištění a podrobná mapa Paříže.

http://www.summittour.cz/poznavaci-zajezd-pariz

Zájezdy Francie - Paříž romantická a Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy Francie kompletní nabídka zde: Poznávací zájezdy Francie Další zajímavé Poznávací zájezdy do Paříže zde: Poznávací zájezdy Paříž

http://www.redok.cz/poznavaci-zajezdy/francie/pariz-romanticka-a-zamek-versailles/

Paříž a její památky, zájezdy

Z poznávacích zájezdů do Paříže Vám doporučujeme: 5-denní poznávací zájezd - Francie Tento zájezd do Paříže Vás zavede do města umění a kultury, pestrého života a zábavy, kam se každý rád vrací a nachází pro sebe něco nového. Jarní Paříž Vás okouzlí svojí jarní svěžestí a rozkvetlými zahradami, podzimní Paříž svojí

http://www.pariz-pamatky.cz/

Paříž, Zájezdy do Paříže - TRAVEL.CZ

Užijte si dovolenou v Paříži s Travel.cz. Získejte aktuální informace o Paříži a rezervujte si nyní nezapomenutelný poznávací zájezd do Paříže. Poznávací zájezdy Eurovikendy Plavby

http://pariz.travel.cz/

Poznávací zájezd Obchodní akademie do Paříže 21. - 25.

Ve dnech 21. 3. – 25. 3. 2011 se naše škola zúčastnila poznávacího zájezdu do Paříže, který studentům zajistila katedra francouzštiny. Předpověď počasí byla už několik dní dopředu velice slibná, tudíž se všichni těšili na slunný pobyt.

http://www.oaulpar.cz/phprs/view.php?cisloclanku=2011040001

Paříž, Poznávací zájezdy Francie - Paříž 2011 - GEOPS-CK

Zpět, jste zde: zájezdy CK GEOPS 2011 > Poznávací zájezdy > Francie > Paříž Poznávací zájezdy - Francie - Paříž 2011

http://poznavaci-zajezdy.geops.cz/francie/pariz/

SUPER last minute poznávací zájezd do Paříže od 2690

SUPER last minute poznávací zájezd do Paříže od 2690 Kč místo 4990 Kč! Vydejte se na 5denní poznávací zájezd a vyberte si ze dvou variant

http://www.zapakatel.cz/cs/praha/detail/id-2469--super-last-minute-poznavaci-zajezd-do-parize-od-26

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011