Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Pobyt V Parizi Pro Dva

Pobyt V Parizi Pro Dva

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Z našeho www katalogu:

2 dny v Paříži / 2 Days in Paris (2007), ČSFD.cz

Konverzační vztahová komedie, jejíž hrdinové nejsou zrovna psychicky vyrovnaní a dvoudenní pobyt v Paříži s nimi pořádně zamává.

http://www.csfd.cz/film/230951-2-dny-v-parizi/

Prodloužený víkend pro dva v Paříži - eurovikendy.pekne.cz

Největší muzeum na světě vystavuje ty nejvýznamější sbírky umění a památek. Najdete v něm 7 oddělení Švýcarsko Tunisko Letenky Oblíbené eurovíkendy Víkendové pobyty Průvodce po Paříži Podrobné informace, památky a zajímavá místa.

http://eurovikendy.pekne.cz/francie/

Slever.cz - 890kč wellness pobyt v krkonoších na 2 noci

Soutěžte o víkendový pobyt pro 2 osoby zdarma 2580 Kč za wellness pobyt na Slovensku !!! 4290Kč zažijte s námi romantiku v Paříži 1199kč za pobyt na 3 Dny (2 Noci) pro 2 s Polopenzí v Labských Pískovcích!

http://www.slever.cz/slevy/wellness-pobyt-v-krkonosich-na-2-noci/

Cestovní kancelář, Bena Tour

Silvestr V Paříži 30.12. - 2.1.2011. Celý pobyt program v ceně!! Ubytování v centru 2 Itálie - Silvestr v Římě letecky s každodenním programem s průvodcem 2 Itálie / Letecký víkend 1 Francie 2 Itálie 3 Rakousko Chorvatsko Tunisko

http://www.benatour.cz/

sleva pobyt mariánské lázně

Klasický léčebný pobyt - 7 nocí - Hotel Svoboda *** - Mariánské Lázně. Víkendový Pobyt - Pro Ženu A Muže 2011 - Lázně Poděbrady. Last Minute - Sleva 10%.

http://pobyt.fbb.cz/

Cornis - Moře, Hory, Eurovíkendy, Levné Letenky.

Tropical Island... Víkendové a jednodenní pobyty v pivních lázních Lázeňské Víkendové Pobyty Eurovíkendy v Paříži 1 noc - 2 os. hotel Kriváň Jednodenní pobyt 1 noc - 2 os. Cena od: 2500 Kč 2 noci - 2 os.

http://www.cornis.cz/

Ministerstvo zahraničních věcí České republiky

Všeobecné činnosti veřejné správy.

http://www.mzv.cz/jnp/

Orlický.net - zpravodajství pro Orlické hory a Podorlicko

Na festival vyznavačů tvrdé rockové hudby Brutal Assault v Jaroměři-Josefově se již první den sjely tisíce fanoušků. Ve stanovém městečku vyrostly stovky dočasných obydlí, bohužel lákajících i zloděje. Přestože policisté upozorňují návštěvníky

http://www.orlicky.net/

Atlas.cz

Internet Firmy Zboží Mapy Obrázky Video Slovníky. Vysoký škola tance: Takové kreace jste ještě neviděli. Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh...

http://atlas.centrum.cz/

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011