Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Paříž Pro Dva Sleva

Paříž Pro Dva Sleva

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Z našeho www katalogu:

pro dva – levné pobyty, pobyty se slevou

Vybíráme pro vás levné pobyty ze slevomatů. Slevy často dosahují 50 a více procent Paříž 4*! 2 dny pro 2 se snídaní, v luxusním hotelu a v centru Paříze! Toto úžasné město Vám přiroste k srdci..

http://www.pobytyseslevou.cz/pobyty-pro-dva

www.mydeals.cz - Paříž pro 2 osoby na 4 dny se snídaní v 3

Paříž pro 2 osoby na 4 dny se snídaní v 3* hotelu Pavillon Porte DE Versailles za 5953 Kč. Eiffelova věž, křupavé croissanty, pouliční harmonikáři. Paříž je všechno co chceš! Další dnešní sleva

http://www.mydeals.cz/prague/pariz-pro-2-osoby-na-4-dny-se-snidani-v-3-hotelu-pavillon-porte-de-versailles-za-5953-kc-eiffelova-vez-krupave-croissanty-poulicni-harmonikari-pariz-je-vsechno-co-chces-1.html/

2 blbouni v Paříži / Seuls two (2008), ČSFD.cz

z Paříže náhle zmizeli všichni obyvatelé a zůstal pouze jeho protivník. Francouzskou akční komedii natočili herečtí představitelé obou hlavních postav. Kuponet.cz - slevy do obchodů zdarma

http://www.csfd.cz/film/256654-2-blbouni-v-parizi/

Prožijte 2 dny v Paříži, Vykupto.cz

Paříž si zkrátka zamilujete na první pohled, tak jako Ernst Hemingway a desítky dalších světových umělců. Čeká vás cesta luxusním klimatizovaným autobusem a dva dny nabité prohlídkou toho nejhezčího, co Paříž nabízí. Další slevy »

http://www.vykupto.cz/praha/1200-prozijte-2-dny-v-parizi

Víkendové Pobyty Pro Dva Do Paříže, VíkendovéDovolené.cz

pobyt - Hromadné slevy Eurovíkendy v metropolích Řím, Paříž … dovolená Víkendy pro dva.cz - romantické víkendové pobyty SlevyLevně.cz - Hromadné slevy, Zlaté slevy dnes

http://www.vikendovedovolene.cz/zajezdy-vikendove-pobyty-pro-dva-do-parize/

Pobyt Paříž - Slevy Celá ČR - HyperSlevy.cz

Další aktuální slevy Pobyt pro 2 osoby v Paříži 2 x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu F1 na okraji Paříže Doprava autobusem z Prahy do Paříže a zpět Návštěva zámku ve Versailles

http://www.hyperslevy.cz/cela-Cr/23-9-2011-pobyt-pariz/

Pobyty, cestování - Hromadné slevy Slevín.cz

3564 Kč za procházkový pobyt v hotelu Antýgl s polopenzí pro 2 osoby na 6 nocí, nyní se slevou 45 %. Paříž 4*! 2 dny pro 2 se snídaní, v luxusním hotelu a v centru Paříze! Toto úžasné město Vám přiroste k srdci..

http://www.slevin.cz/?sleva=pobyty

Slevomat.cz Praha - Hromadné nákupy se slevou. Sleva až 90%

Pokud se sleva neaktivuje, nic neplatíte 2990 Kč za silvestrovský zájezd do Paříže. 699 Kč za vybrané menu pro dva v restaurantu U zlaté hrušky!

http://www.slevomat.cz/cs/praha

Paříž, město nad Seinou letecké víkendy - Francie, FIRO-tour

leteckou přepravu Praha–Paříž–Praha • transfer letiště–hotel–letiště • 2 noci ve 2lůžkovém pokoji v 3* se snídaní • služby průvodce FIRO-tour • zákonné pojištění ve znění zákona 159/99 Sb. Letní Sleva - Poznávací 10% za včasnou rezervaci

http://www.firotour.cz/zajezdy/francie/pariz-mesto-nad-seinou-paa133/

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011