Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Paříž Poznávací Zájezd

Paříž Poznávací Zájezd

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Z našeho www katalogu:

Paříž, Poznávací zájezdy Francie - Paříž 2011 - GEOPS-CK

Francie - Paříž - Poznávací zájezdy za přírodou, kulturou, památkami do Francie 2011 - oblast Paříž Poznávací zájezdy - Francie - Paříž 2011

http://poznavaci-zajezdy.geops.cz/francie/pariz/

Zájezd Paříž - město lásky - Poznávací zájezdy, ABC - Tours

Zájezd Paříž - vyjímečná příležitost poznat Paříž za bezkonkurenční cenu. Čtyřdenní poznávací zájezd do Paříže Vám umožní poznat všechny její krásy.

http://www.euvikendy.cz/poznavaci-zajezdy/pariz/

Poznávací zájezdy 2011 - největší výběr 2011, RADYNACESTU.CZ

Poznávací zájezd Paříž - město muzeí

http://zajezdy.radynacestu.cz/

Poznávací zájezd Paříž, Paříž zájezd, Eurovíkend Paříž letecky

V sekci Poznávací zájezd Paříž naleznete zájezdy, které jsou realizovány letecky z Prahy s možností autobusových svozů z celé ČR a nebo luxusním klimatizovaným autobusem se svozy z celé ČR.

http://www.summittour.cz/poznavaci-zajezd-pariz

Evropské metropole Londýn + Paříž, Poznávací zájezdy

letos již 21. sezóna poznávacích zájezdů Typ zájezdu: Krátkodobé poznávací zájezdy 2.den (čt): PAŘÍŽ - Eiffelova věž , Invalidovna, Latinská čtvrť, Notre Dame, Centre G. Pompidou, Forum aj. Nocleh u Paříže.

http://www.poznavaci-zajezdy.cz/zajezdy/evropske-metropole-londyn-pariz.html

Zájezdy Francie - Paříž romantická a Poznávací zájezdy

Poznávací zájezd Paříž - Eiffelova věž Přečtěte si ohlasy našich klientů na poznávací zájezd Paříž: Ohlasy - Poznávací zájezd Paříž .

http://www.redok.cz/poznavaci-zajezdy/francie/pariz-romanticka-a-zamek-versailles/

Poznávací zájezd Paříž, VíkendováDovolená.cz

Poznávací zájezd Paříž Pokud chcete zažít opravdový poznávací zájezd, je Paříž ideálním místem. Nabízí nejen historické centrum, ale i moderní čtvrti, unikátní atmosféru a tradiční kuchyni. Perfektní evropské města pro poznávací dovolenou.

http://www.vikendovadovolena.cz/poznavaci-zajezd-pariz/

Paříž, poznávací zájezdy RADYNACESTU.CZ

Paříž, poznávací zájezdy Radynacestu.cz Paříž byla krásně osvětlená a nazdobená. Byl to čtyřdenní poznávací zájezd, sice trošku náročnější, ale dalo se to zvládnout. Zážitek k nezaplacení. Už se těším až se do Paříže znovu podívám

http://www.radynacestu.cz/1249-pariz/

Paříž - Poznávací zájezd - cestovní kancelář - dovolená

Paříž - Poznávací zájezd - cestovní kancelář - dovolená Paříž - poznávací zájezd

http://www.moravatour.cz/poznavaci-zajezd-pariz.php

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011