Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Levne Zajezdy Na Vikend

Levne Zajezdy Na Vikend

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Z našeho www katalogu:

CK Víkend, Turistické a poznávací zájezdy

Turistické a poznávací zájezdy s CK Víkend -levné zájezdy s jedinečným, námi připraveným programem - hory a ostrovy, jezera i moře, místa blízká (Alpy, Dolomity...) i vzdálená (Vietnam, Havaj, JAR, Nový Zéland...)

http://www.ck-vikend.cz/index-turisticky-poznavaci-zajezd.php

Dovolená, zájezdy, 2011, německé prodloužený víkend

Alereisen Last minute Lyžování 2011 Dovolená / zájezdy Levné letenky Německé Ck Kontakt O nás Firemní údaje Ochrana osobních dat Kontaktní údaje Naši partneři

http://www.alereisen.cz/dovolena__zajezdy_.html

Víkendové relaxační pobyty a wellness víkend pro dva

Levné víkendové pobyty pro dva Prodloužený wellness víkend Partneři Autokosmetika Autoglym a Dodo Juice Ubytování Šumava Ubytování Špindlerův Mlýn Dovolená Zájezdy Penzion Veverčí Dvůr relaxační víkendové pobyty Dárky k narozeninám

http://www.bublex.cz/

Eurovíkendy, Letecké víkendy 2011 - New Travel.cz

Rádi poznáváte evropská města a metropole. Jedete do zahraničí na veletrh, koncert nebo sportovní událost. Typ zájezdu Termín Počet dní Doprava Strava Cena.

http://www.newtravel.cz/eurovikendy/

Pobytové a poznávací zájezdy, dovolená 2011, last minute

Nabídka poznávacích zájezdů do celého světa.

http://www.zimaleto.cz/

Eurovíkendy, víkendové pobyty a poznávací zájezdy letecky

TOP Eurovíkendy transfery + průvodce ceny jsou konečné. Nabídka Eurovíkendy Paříž ŘÍM Londýn Barcelona. Strava: polopenze Odlet: Praha. Strava: snídaně Odlet: Praha.

http://www.leteckeeurovikendy.cz/

Zájezdy, last minute, eventy, levné plavby,dovolená EVENT TOUR

Začal prodej velice výhodných zájezdů first minute, velké slevy za včasný nákup a nabídky zájezdů pro děti zdarma. eurovíkendy – vycestujte během některého podzimního víkendu do evropské země, např. na levných námořních plavbách

http://www.eventtour.cz/

CK Víkend - www.ck-vikend.cz - Cestovní kanceláře

Cestovní kanceláře Cestovní pojištění online Poznávací zájezdy Letecké víkendy Články Kontakt. Přehled nejlevnějších last-minute zájezdů. Přehled...

http://itours.cz/ck-vikend-www.ck-vikend.cz

Benátky - letecké víkendy - Itálie, FIRO-tour

Počet dospělých nezáleží, přejete si Změnit kritéria. Řecko Francie Spojené arabské emiráty Turecko Rakousko Dominikánská Republika Španělsko Egypt Thajsko...

http://www.firotour.cz/zajezdy/italie/benatky-letecky-vikend-ifw175/

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011