Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Legoland Německo Vstupné

Legoland Německo Vstupné

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Z našeho www katalogu:

Legoland Německo, Last minute zájezdy a dovolená u moře 2011

Vstupné Legoland Německo Při vstupu na vás čeká hned dvacítka kas vybírající vstupné. Pokud si objednáte vstupné přes internet můžete ušetřit až 20%.

http://www.extradovolena.com/legoland-nemecko/

Legoland Německo - Poznávací zájezd, VíkendováDovolená.cz

Legoland Německo - Poznávací zájezd Celý Lego svět každoročně navštíví miliony turistů. Základní vstupné je pro dospělé 14,50 € a pro děti 11 €. Pokud dítě právě ten den slaví narozeniny – má vstup zcela zdarma.

http://www.vikendovadovolena.cz/legoland-nemecko/

Rodinné výlety - Pobyty, Cornis - Moře, Hory

Úvod » Pobyty » ZÁBAVNÉ PARKY » Rodinné výlety » Legoland Německo Feriendorf - rodinný výlet autokarem Od: Do: (ubytování) - vstupné Cena / os. dítě do 16 let Počet míst

http://www.cornis.cz/aktivity/zabavne-parky/rodinne-vylety/legoland-nemecko-Feriendorf-rodinny-vylet-autokarem.html

Legoland, Legoland 2-denní vstup, výlet, zábava

Zábavní park LEGOLAND v Německu nabízí spoustu úžasných atrakcí určených nejenom pro nejmenší, ale i pro dospělé. dvoudenní vstupné do zábavního parku Legoland (zahrnuje vstupy na všechny atrakce)

http://www.detskezajezdy.cz/index/zajezd-detail/128/Legoland?zajezd=25

Legoland v Německu, CK Mayer Crocus

u Mnichova. Legoland Německo se rozkládá na rozloze 13 hektarů a jeho pestrobarevný a kouzelny svět 40 atrakcí je tvořen z 50 milionů Lego kostiček. pojištění léčebných výloh a storna dopravu autobusem vstupné do Legolandu průvodce

http://www.ckmayer.cz/zajezdy/461-legoland-v-nemecku.html

CK2 - cestovní kancelář - Zájezdy pro rodiče a děti - Zábavní

L115 volno pátek 22. 6. 2012 Legoland Německo dospělí děti do 18 let vč. 1560,- Kč 1360,- Kč 22 Euro 8 Euro Celodenní vstupné s neomezeným vstupem téměř na všechny atrakce.

http://ck2.cz/pro-verejnost/zajezdy-pro-rodice-a-deti/zabavni-parky/legoland---nemecko/468.php

Legoland v Německu, Poznávací zájezdy

u Mnichova. Legoland Německo se rozkládá na rozloze 13 hektarů a jeho pestrobarevný a kouzelny svět 40 atrakcí je tvořen z 50 milionů Lego kostiček. pojištění léčebných výloh a storna dopravu autobusem vstupné do Legolandu průvodce

http://www.poznavaci-zajezdy.cz/zajezdy/legoland-v-nemecku.html

Fineo Relax s.r.o.

Californie) je Německo čtvrté místo 1x ubytování ve třílůžkovém pokoji se snídaní 1x jednodenní vstupné pro rodinu

http://www.fineorelax.cz/zajezdy/legoland/-z18348/

Německo - Legoland v Německu - GEOPS-CK

Zpět, jste zde: zájezdy CK GEOPS 2011 > Německo > Legoland v Německu doprava autobusem, vstupné do Legolandu, průvodce, komplexní pojištění

http://www.geops.cz/zajezdy/nemecko/legoland-v-nemecku-11/

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011