Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Lego Land Německo

Lego Land Německo

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Z našeho www katalogu:

Legoland Německo, Last minute zájezdy a dovolená u moře 2011

jako je například Legoland Německo či Disneyland Paříž milionů lego kostiček. PIRATE LAND. Pirátská země je největší tematickou oblastí parku o rozloze 5000 metrů čtverečních na vás čeká dobrodružství spojená s těmito námořníky.

http://www.extradovolena.com/legoland-nemecko/

Legoland Německo, Dánsko, USA - LEGO, Duplo

Legoland Německo, Dánsko Traffic, LEGO City , Land of the Vikings

http://www.planeta-lega.cz/page.html?chapter=0&id=9

Legoland Německo - Poznávací zájezd, VíkendováDovolená.cz

Německo Lokalita Celý Lego svět každoročně navštíví miliony turistů. Základní vstupné je pro dospělé 14,50 € a pro děti 11 €. Pokud dítě právě lega Land der

http://www.vikendovadovolena.cz/legoland-nemecko/

Legoland Německo Günzburg 2-denní (NEC) - Posedlost

Německo přejezd do Lego Land DE Utschland

http://www.posedlost.cz/zajezdy/legoland-nemecko-gunzburg-2-denni-nec-221811/

Legoland v Německu, Německo

Lego land 2 Německo - Legoland 3 Vydejte se s dětmi nebo vnoučaty do Legolandu u Mnichova. Legoland Německo se rozkládá na rozloze 13 hektarů a jeho pestrobarevný a kouzelny svět 40 atrakcí je tvořen z 50 milionů Lego kostiček.

http://www.pinocchio.cz/poznavaci-zajezdy/nemecko/nemecko/legoland-v-nemecku/

Německo

LEGOLAND ® Deutschland - velký den pro fanoušky Lego Land Geiselwind Hlavní město: Berlín Oficiální název: Spolková republika Německo Rozloha: 357021 km čverečních Počet obyvatel: 82398326

http://www.turistika.cz/nemecko

Lego slety

otaznik: To je dost dobrý! Někdy musím vyrazit na nějakou takovouhle LEGO akci. Nejblíž máme Frechen (to je přes celý Německo), 1000steine land v Berlíně a LegoWorld v Holandsku.

http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=251.0;wap2

BENATOUR - Legoland v Německu

2 - denní zájezd, Německo u Mnichova. Legoland Německo se rozkládá na rozloze 13 hektarů a jeho pestrobarevný a kouzelny svět 40 atrakcí je tvořen z 50 milionů Lego kostiček. Lego land 2 Německo - Legoland 3

http://www.benatour.otn.cz/zajezd/7106/

= nezařazeno =, Jedtesdetmi.cz

Phantasialand - zábavný park u Brül, Německo Brül Zábavný park Freizeit-Land Geiselwind, Německo Geiselwind Lego® Cestuj S Námi DO Budoucnosti!

http://www.jedtesdetmi.cz/?goto=bodyz&sekce=8LGMZN7l&kat=TIP

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011