Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Last Minute Poznávací Paříž

Last Minute Poznávací Paříž

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Z našeho www katalogu:

Poznávací zájezd Paříž, Paříž zájezd, Eurovíkend Paříž letecky

pouze Last Minute Ostaní poznávací zájezdy do Francie naleznete na specializovaných produktových stránkách Egypt - Last minute - all inclusive Poznávací zájezd Paříž

http://www.summittour.cz/poznavaci-zajezd-pariz

Poznávací zájezdy Paříž, Francie

Last minute ~ Poznávací zájezd ~ autobusem ~ bez stravy V naší nabídce nemůže chybět Paříž. Paříž je město umění a kultury, pestrého života a zábavy. Paříž je město, kam se každý rád » čtěte více...

http://www.travelesprit.cz/poznavaci-zajezdy/pariz/

Poznávací zájezd Paříž - zájezd do Paříže 2011

Poznávací zájezdyStovky poznávacích zájezdů na jednom místě Last minute zájezdy Jak 4380,- Všechny Last Minute poznávací zájezdy NEJLEVNĚJŠÍ poznávací zájezdy Paříž 2011 - nejširší nabídka:

http://zajezdy.radynacestu.cz/pariz/

SUPER last minute poznávací zájezd do Paříže od 2690

Aktuální slevy Last minute Kontakt Soutěž SUPER last minute poznávací zájezd do Paříže od 2690 Kč místo 4990 Kč!

http://www.zapakatel.cz/cs/praha/detail/id-2469--super-last-minute-poznavaci-zajezd-do-parize-od-26

Francie - dovolená, pobytové, poznávací zájezdy

Super Last Minute Paříž - evropská metropole, nejznámější pamětihodnosti Francie - poznávací Francie - Last Minute (47 zájezdů) Zobrazit pouze: pobytové, poznávací, vše Paříž (36)

http://www.zajezdy.cz/francie/

ABC - TOURS - Poznávací zájezdy, Chorvatsko, ABC - Tours

Poznávací zájezdy do celé Evropy - Paříž, Řím, Londýn aj. Zájezdy s více než 18ti lettou praxí. Možnost objednání autobusové dopravy. Prodej last minute

http://www.euvikendy.cz/

SUPER last minute poznávací zájezd do Paříže od 2690 Kč

Přidat slevydnes.cz do oblíbených Doporučit slevydnes.cz Slevový zpravodaj.

http://www.slevydnes.cz/exit/65336

Poznávací zájezdy Paříž, Dovolená v Paříži - TRAVEL.CZ

Last minute lyžování Dovolená zájezdy Poznávací zájezdy Eurovikendy Kypr Paříž Londýn Řím Vídeň Amsterdam Benátky Bibione Thajsko Spojené Arabské Emiraty Dominikánská republika Madrid Alpy Dolomity Paříž

http://pariz.travel.cz/dovolena-zajezdy

KOUZLO PAŘÍŽE - Poznávací zájezdy Last Minute na internetu

Nabídky last minute 1x týdně přímo na Váš e-mail: Last Minute Poznávací zájezdy Poznávací zájezdy - přehled hotelů Poznávací zájezdy - popis destinace Kouzlo Paříže - hotel * *

http://www.lastiky.cz/zeme/francie/poznavaci-zajezdy/kouzlo-parize/

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011