Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

K Moři

K Moři

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Z našeho www katalogu:

Dovolená vlakem k moři, Cestovní kancelář Růženy Halmanové

Příjemná dovolená vlakem je to pravé pro dovolenou vlakem k moři do Chorvatska, Itálie, Bulharska a klidně i Černé Hory, vlakem k moři s CK H-Tour.

http://www.2-dovolena.cz/

Tipy na dovolenou u moře » Sdovolená.cz

  • Itálie od 565,– Kč
  • Španělsko od 1 050,– Kč
  • Řecko od 1 260,– Kč
  • Egypt od 9 190,– Kč
Náhled www.sdetmikmori.cz

Kam s dětmi k moři, dovolená s dětmi Řecko, doporučení

Sami s dítětem k moři Vezměte své děti k moři a dopřejte jim řecké prázdniny za letošní zvýhodněné ceny, které už se nebudou opakovat.

http://www.sdetmikmori.cz/

Na dovolenou k moři v zimě 2011

Když už mráz maluje na okna, jak se zahřát? Přece v zimě u moře! Nejen v létě, ale v zimě je možné vyrazit na dovolenou k moři.

http://www.kmorivzime.cz/

Zájezdy k moři i do hor včetně last minute

Zájezdy včetně oblíbených last minute nejen k moři od téměř všech cestovních kanceláří na jednom místě. Nabízíme pouze pojištěné CK.

http://www.e-zajezdy.cz/

Našli jsme k moři » Zboží.cz

  • Z útulku až k moři od 206,– Kč s DPH
  • Pochod k moři od 184,– Kč s DPH
Náhled www.greece-tours.cz
VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011