Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

K Moři Na Víkend

K Moři Na Víkend

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Z našeho www katalogu:

Výlet k moři i na prodloužený víkend, Itálie - Výlet

Výlet k moři i na prodloužený víkend - tip kam na výlet z oblasti Itálie. Fotografie, mapa, diskuse a další tipy z okolí výletu.

http://www.turistika.cz/vylety/vylet-k-mori-i-na-prodlouzeny-vikend

Víkendové pobyty u moře Dovolená u moře 2011, cestování,…

Někdo jede na víkend na chalupu, nebo na vodu. Kdo chce trochu investovat a zažít něco jiného, tak jezdí na víkend k moři.

http://dovolenaumore2010.cz/clanek/vikendove-pobyty-u-more

prodložený víkend u moře, Forum Motorkáři.cz

Zdravím všechny. Letos bych se chtěl podívat na mašině k moři, teda šlo by mi asi o prodloužený víkend vyjet třeba ve středu a v neděli zpět, nebo tak nějak

http://www.motorkari.cz/forum-detail/?ft=107117&fid=58

Kiss Delta - Soutěže

ZA 3 Songy K Moři! ZA Tři Songy K Moři! Máme to rádi pořádně NAŽIVO a tak tento víkend míříme do kotle prvních festivalů letošní sezony!

http://www.kissdelta.cz/souteze/

Prodloužený víkend u moře - letecky

Letecky k moři na prodloužený víkend? Proč ne!

http://xnovinky.cz/prodlouzeny-vikend-u-more-letecky-425114/

Magazín, cestopisy, TripZone.cz

Kam vyrazit autem k moři Již první červencový víkend vyrazilo na letní dovolenou k moři přes milion Čechů. Velká část tohoto „stěhování ...

http://magazin.tripzone.cz/

Autopůjčovna - Autem do Itálie k moři na prodloužený víkend.

Prodloužený víkend v Itálii s Ford Transit pro 9 osob za 9.579,- Kč vč. 19% DPH Objednat Od čtvrtka do pondělí k moři v Itálii (s kilometry bez omezení).

http://autopujcovna-autopujcovny.cz/cz/obsah/autem-do-italie/

Types of holiday - Help For English - Angličtina na internetu

Dovolená však není jen o tom, že jedete na týden nebo dva na zájezd k moři. Stále oblíbenější u nás jsou prodloužené víkendy nebo tzv. eurovíkendy.

http://www.helpforenglish.cz/slovni-zasoba/jak-vyjadrit/c2011012702-types-of-holiday.html

Studio M - studio zdravého životního stylu

12.6. Zumba víkend Pojeďte s námi cvičit k moři. Letos jsme pro Vás připravili úžasnou Madeiru a italské letovisko Caorle . V Itálii je možnost i hlídání dětí.

http://www.studio-m.cz/

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011