Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Do Paříže Pro Dva

Do Paříže Pro Dva

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Z našeho www katalogu:

Prodloužený víkend pro dva v Paříži - eurovikendy.pekne.cz

Prodloužený víkend pro dva v Paříži pro dva si jistě zaslouží návštěvu a možná i večeři s vyhlídkou na osvětlenou Paříž či přímo Eiffelovu věž. předměstí Paříže najdete Vyrazit do Paříže (od 2990,–) »

http://eurovikendy.pekne.cz/francie/

Cestovní kancelář, Bena Tour

2 Děti DO 12 Let Zdarma (obě děti mají polopenzi Zveme Vás do Paříže v příjemném letním čase. Vychutnejte si romantiku v hlavním městě světové módy, gastronomie, nepřeberných uměleckých pokladů v muzeích a galeriích.

http://www.benatour.cz/

Francouzi vyzvedli po dvou letech z Atlantiku pasažéra

Francouzský pátrací tým vyzvedl první tělo z vraku letadla společnosti Air France, které se předloni cestou z Rio de Janeira do Paříže zřítilo do Atlantiku.

http://zpravy.idnes.cz/francouzi-vyzvedli-po-dvou-letech-z-atlantiku-pasazera-zriceneho-airbusu-15b-/zahranicni.asp?c=A110505_115342_zahranicni_ipl

Paříž, Zájezdy do Paříže - TRAVEL.CZ

Paříž, Zájezdy do Paříže Paříž má přes 2 miliony obyvatel, ale jen s málem z nich je možné domluvit se jinak než francouzsky. Počet dětí (2-12)

http://pariz.travel.cz/

Eurovíkendy - Levné letenky, letenky levně, letenky online

Objevte krásy známých evropských velkoměst. Jednoduše vyražte na víkend s přáteli do Londýna nebo pozvěte přítelkyni na romantickou večeři do Paříže. Zaleťte si kdykoliv třeba do Londýna nakoupit, na večeři s dobrým vínem do Paříže

http://www.levneletenky.cz/eurovikendy/

YouTube - ‪Láska z Paříže‬‏

35Přidat doPřidáno do fronty Příběhy o hledání: Láska z Paříže - pokračováníod: drztickyPočet zhlédnutí: 1637 0:35Přidat doPřidáno do fronty Život je hledáníod: DenisaKadlecovaPočet zhlédnutí: 10324 2

http://www.youtube.com/watch?v=UjlyV85-l3o

Poznávací zájezd Paříž, Paříž zájezd, Eurovíkend Paříž letecky

1-2 2, 1 Pro ty z vás, kteří chtějí poznávat Paříž individuálně bez průvdce je nachystán poznávací zájezd do Paříže s individuálním pobytem. V ceně zájezdu je zahrnutá doprava s ubytováním, komplexní pojištění a podrobná mapa Paříže.

http://www.summittour.cz/poznavaci-zajezd-pariz

International MTB marathon Malevil Cup 2008

DVD Heřman Volf - Cesta za snem O tom jak na handbiku dojet z Prahy do Paříže Cena 1 pár 79,- Kč, 2 páry 145, - Kč 3 páry 199,- Kč

http://malevil.sportsoft.cz/

Worldwar 1 a 2 - Druhá Světová Válka Den PO Dni

Finsko a Sovětský svaz podepisují příměří 1940 (duben) Německo vstupuje do Dánska a Norska 1940 Itálie vyhlašuje válku Británii a Francii 1940 (červen) Německé jednotky vstupují do Paříže den po 2 světové válce

http://www.worldwar.estranky.cz/clanky/druha-svetova-valka-den-po-dni_ne-doslova_.html

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011