Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Cena Pobyt Pariz

Cena Pobyt Pariz

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Z našeho www katalogu:

Paříž - BBB - bus, bed, breakfast/5 denní - BBB zájezdy, ABC

Úvodní stránka > Zájezdy > BBB zájezdy > Paříž - BBB - bus cestující mají v ceně snídani v autobusu a konzumaci teplých nápojů. V místě pobytu je zajištěno ubytování v jednoduchých Cena bez ubytování

http://www.euvikendy.cz/bbb-zajezdy/pariz-bbb-bus-bed-breakfast/

poznávací dovolená, poznávací pobyty, Francie, Paříž a Versailles

Cena/os: Poznávací zájezdy a poznávací pobyty, Francie Paříž a Versailles Výlet lodí po Seině je nutné objednat při sepisování smlouvy – cena jen 5,- EUR.

http://www.intertrans.cz/poznavaci-zajezdy/francie/pariz-a-versailles

Cornis - Moře, Hory, Eurovíkendy, Levné Letenky.

Eurovíkendy v Paříži 3 noci Eurovíkend 2011 léto v Paříži více termínů 3 noci Cena od: 13290 Kč 2 noci hotel Monty Víkendový pobyt 2 noci Cena od: 3750 Kč Jednodenní pobyt

http://www.cornis.cz/

Hotely Paříž, Francie. Ubytování v Paříži levně. Rezervace online

Ceny pokojů od Kč 1907 Ceny pokojů od Kč 1931 Paříž hotely. Levně ubytování

http://www.travelport.cz/cs/Hotely-ve-meste/-1456928/Pariz

Poznávací zájezdy - Cestovka Pohoda

Jarní Paříž Vás okouzlí svojí jarní svěžestí a rozkvetlými zahradami, podzimní Paříž svojí nostalgií zobrazovanou štětci umělců na Montmartru. Nízká cena, nejslavnější francouzské zámky Pobyt v maďarských termálních lázních Bük s výlety (MA)

http://cestovkapohoda.cz/poznavaci/

Hotel Novotel Paris Charenton ****, Prodloužené víkendy Paříž

Poznámka: Cena zahrnuje pokoji se snídaní leteckou přepravu Praha - Paříž – Praha včetně letištní taxy a palivového příplatku transfer z/na letiště v místě pobytu okružní jízda autobusem Pěší prohlídka Paříže s česky hovořícím průvodcem

http://www.alexandria.cz/hotely/novotel-paris-charenton-8106

Jazykové pobyty, NATOUR spol. s r.o.

Larnaka od 5540 Kč, Paříž o… Jazykové pobyty cena návrat platnost cen do: 9.6.2011

http://www.natour.cz/jazykove-pobyty/

CK Victoria - Paříž a Versailles, Evropská velkoměsta

Cestovní kancelář CK Victoria, Victoria CK, zájezdy, pobyty, doprava, Paříž a Versailles, Evropská velkoměsta Cena zahrnuje

http://www.victoria-ck.cz/cz/03poznavaci/001evropska_velkomesta/01pariz_a_versailes/

Aparthotel Val d'Europe, APC cestovní kancelář - www

Praha - Paříž - Praha) ceníku pro vlastní dopravu) • TRANSFER: možno objednat při rezervaci (cena na dotaz) • POZOR! Pro nákup letenek platí všeobecné

http://www.mojeprazdniny.cz/aparthotel-val-d'europe.html

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011