Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Víkendový pobyt Španělsko - Víkendové dovolené

Víkendový pobyt Španělsko - Víkendové dovolené

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Španělsko je spojením adrenalinových býčích zápasů, během před býky, úchvatných karnevalů, mořskou kuchyní a impozantních památek.

Osm důvodů, proč musíte do Španělska

Teplo

Španělsko je velmi blízko rovníku, tudíž jsou zde po celý rok mnohem vyšší (příjemnější) teploty, než u nás.

Jazyk

Ve všech turistických destinacích jsou místní připraveni na návštěvníky a domluvíte se všemi světovými jazyky.

Fiestas a karnevaly

Při fiestas se všichni přeléknou do slavnostního oblečení a vyrazí do ulic, kde zpívají tančí a úplně zapomenou na všední starosti. Při karnevalech se do ulic měst nahrnou spousty lidí v nejrůznějších přestrojeních a ponoří se do víru zábavy. Při návštěvě Španělska je velmi pravděpodobné, že na fiestas nebo karneval v ulicích narazíte (jen na červenec je plánováno 10 velikých oficiálních akcí).

Býčí zápasy

Jeden z hlavních znaků Španělska. Zápasy se pořádají zpravidla při příležitosti nějakého svátku. U návštěvníků se jedná o velmi žádanou zábavu, kdy na vlny adrenalinu a vzrušení vzpomínají ještě dlouho po návratu domů.

Běh býků

Velmi známou událostí je i běh býků v ulici. Samotného běhu se můžete sami účastnit, nebou pouze pozorovat z povzdálí zuřící býky a utíkající odvážlivce.

Památky

Náboženství mělo v historii Španělska velmi velký vliv a stále i má. Proto turisté nejčastěji obdivují právě impozantní katedrály a kláštery.

Španělské jídlo

Jídlo je díky poloze velmi orientováno na ryby a mořské plody. Velmi často se návštěvníci setkávají s nezvykle velikou a pestrou nabídkou ovoce a salátů. Pokud máte rádi zmrzlinu, určitě budete překvapeni ohromnou velikostí nabídky příchutí a kombinací.

Nikdy nezapomenete

Španělsko nabízí spoustu atrakcí, na které když se vám podaří narazit, již nikdy nezapomenete. Například vidět ohromnou masu bavících se lidí při karnevalu nebo souboj při býčích zápasech je věc, na kterou se nezapomíná a přátelé sledují na fotkách se zatajeným dechem.

O víkendové poznávací zájezdy do Španělska je obvykle veliký zájem spojený s malou nabídkou. Zájezdy je vhodné rezervovat co nejdříve.

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011