Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Proč Víkendový Pobyt v Paříži (Eurovíkend)

Proč Víkendový Pobyt v Paříži (Eurovíkend)

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Samozřejmě se lze do Paříže vypravit i během léta na klasickou dovolenou. Jsou zde ale důvody, proč zvolit právě víkendový pobyt.

Důvody proč na víkend do Paříže

Žádná dovolená v práci

Pokud se rozhodnete pro dovolenou během víkendu, nemusíte si brát v práci dovolenou. Ideální je využít prodloužené víkendy o volný sváteční pátek.

Levnější

Pobyt a dovolená jen na víkend je nesporně levnější než klasická dovolená. Může si ji tak dovolit každý.

Více zážitků

Pokud zvolíte víkendový pobyt, stihnete tak během roku procestovat více evropských měst, než kdyby jste volili jen jednu dlouhou dovolenou.

Relaxace a odpočinek

Víkendové pobyty mají tu výhodu, že jsou uprostřed pracovního shonu. Máte tak možnost najednou vypnout, nemyslet na běžné povinnosti, zapomenout na všechny problémy a jen si užívat.

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011