Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Víkendový pobyt Portugalsko - Víkendové dovolené

Víkendový pobyt Portugalsko - Víkendové dovolené

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Portugalsko je zemí doposud příliš neprozkoumanou, která v sobě skrývá bohatou historii, vyjímečnou kuchyni, obsahující nejen ryby a mořské plody, ale i velmi kvalitní vína. Portugalsko je vhodné navštívit jak s cílem poznávat historii a kulturu, tak i s cílem odpočinout si od všedního spěchu a vrátit se domů plni energie a zážitků.

Šest důvodů proč na víkend do Portugalska

Neobjeveno Čechy

Znáte situaci, kdy jste v zahraničí na dovolené a podle hlasů okolo si připadáte jako doma v České republice? Tak toto se vám v Portugalsku nestane. Tato země je českými turisty doposud neprobádaná a vaše fotky nebo vzpomínky jistě nadchnou více přátel, než vzpomínání na Chorvatsko.

Bohatá historie

Portugalsko má velmi bohatou historii. Zvláště zajímavé je období, kdy se na lodích vydávali objevovat a osidlovat nové země.

Rozmanitost

Vzhledem k tomu, jak je Portogulasko velmi malé, je neuvěřitelně rozmanité. Na jihu země narazíte na rozlehlé pláně. Směrem k severu budete narážet více a více na malá políčka až úplně v severní části Portugalska narazíte na vinice s velmi kvalitním vínem.

Počasí a příjemné teplo

Díky své poloze je počasí vždy velmi teplé a příjemné pro procházky, turistiku a jiné venkovní aktivity. Velmi mírné zimy přicházejí v lednu a únoru.

Vyjímečná kuchyně

Portugalská kuchyně je něco, na co jinde ve světě nenarazíte. Díky poloze u moře její velká část obsahuje ryby a dary moře. Ty jsou ovšem připravovány takovým způsobem, že chutnají i lidem, kteří se jim normálně raději vyhýbají. Jako jeden příklad za všechny lze uvést grilovanou tresku. Pro lidi, kteří i tak odmítají dary moře, má portugalská kuchyně v zásobě velké množství jídel z vepřového.

Dokonalé pláže

Kromě dokonalé čistoty vody, jemného písku a snadného přístupu mají portugalské pláže ještě jednu velmi příjemnou vlastnost. Pokud vstupujete do vody, následuje velmi dlouhá část kde je moře mělké a nesvažuje se. Tyto místa jsou vhodná pro rodiny s malými dětmi, případně se v této části dá provozovat spousta vodních sportů.

Portugalsko začíná být velmi oblíbené, ale je problém najít vhodný volný zájezd. Volná místa jsou vždy velmi rychle obsazena.

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011