Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Víkendový pobyt Paříž - Víkendové dovolené

Víkendový pobyt Paříž - Víkendové dovolené

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Paříž ve Francii patří jednoznačně mezi největší trháky mezi víkendovými poznávacími zájezdy. Před každým víkendem odjíždí spousta unavených a vyčerpaných lidí právě do Paříže, aby se za pár dnů mohli vrátit zpět. Vrátit zpět plni nové energie a mohli popsat přátelům báječnou atmosféru a zážitky.

Proč právě do Paříže?

Poloha

Paříž je od Prahy vzdálena necelých 1000 Km. Letecky se jedná o velmi krátkou cestu, kdy návštěvník netráví příliš mnoho času přesunem.

Paříž pro každého

Paříž je vhodná naprosto pro každého. Milovníci historie a poznání mají na dosah nepřeberné množství památek. Mladé lidi určitě osloví moderní tvář města. Například častým cílem návštěvníků je čtvrť La Défense, která je plná moderních a luxusních domů. Všechny společně poté nadchne nezaměnitelná atmosféra a kultura.

Ověřená kvalita

Paříž patří skutečně mezi nejoblíbenější cíle víkendových návštěvníků. Stejně jako nezklamal desetitisíce návštěvníků před vámi, nezklame ani vás.

I vaši přátelé

S množstvím turistů, kteří každý víkend míří do Paříže, se mezi nimi určitě najde i pár vašich přátel. Získáte společné téma, které bude jistě mnohokrát a při mnoha příležitostech probírané.

Ceny

Výlet není pro vaši kapsu velkým zatížením. Kromě ceny zájezdu utratíte při pobytu do 100€ - pokud si budete vychutnávat pobyt. Jinak lze vyjít i s méně financemi.

Pouze v Paříži

Sýry, víno, Eiffelova věž, poznání, odpočinek relaxace a mnohem více, to je Paříž!

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011