Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Paříž Poznávací Zájezd - Last Minute

Paříž Poznávací Zájezd - Last Minute

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Paříž ve Francii patří jednoznačně mezi turisticky nejoblíbenější destinace. Každý kdo miluje cestování a chce si odpočinout od běžného pracovního shonu, by si toto překrásné město neměl nechat ujít.

7 důvodů, proč do Paříže

Poloha

Paříž a i všeobecně Francie je velmi blízko České republice. Nejsme odděleni mořem.

Doprava

Dopravní prostředek si můžou turisté vybrat přesně podle jejich chuti. Rychlou leteckou, nebo pomalejší dopravu pomocí vlaku, autobusu nebo auta, při které může navštívit i zajímavá místa v okolí.

Stejné zvyky

Francie je velmi blízká České republice. Turisté se tak nemusí strachovat o možná fópá způsobená odlišnou kulturou.

Ceny

I když se jedná o velmi oblíbený cíl zájezdu mnoha turistů, nejsou ceny přemrštěné. Ubytování, hotely a restaurace nabízejí služby ve všech cenových kategoriích.

Památky

Paříž je doslova přesycena množstvím památek spojených s historickými událostmi.

Moderní město

Paříž není jen historie. Pro mladší návštěvníky nabízí i svoji moderní tvář.

Jedinečná atmosféra

Víno, sýry, Eiffelova věž, odpočinek, relaxace, poznání, historie a mnohem více, to je Paříž!

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011