Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Paříž - Památky A Zajímavá Místa

Paříž - Památky A Zajímavá Místa

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Paříž nabízí svým návštěvníkům nepřeberné množství velmi atraktivních míst. Jsou zde však ale některá, která by si neměl žádný turista nechat ujít.

Co nabízí Paříž

Eiffelova věž

Zdatnější návštěvníci mohou vystoupat k vrcholu po schodech. Ostatní mohou využít výtahu. Vstupné pro dítě stojí 3,50 €, pro dospělého 4,50 €.

Katedrála Notre-Dame

Neboli tolik známý Chrám Matky Boží, pochází již z 13. století. Můžete jej znát ze stejnojmenného filmu nebo knihy. Katedrála je plně přístupná a můžete zavítat i do vnitřních prostor.

Pařížské muzeum Louvre

Každému známé muzeum, které je typické svým vstupem ve tvaru skleněné pyramidy. V okolí se nachází překrásný park - skvělé místo pro odpočinek a relaxaci.

Vítězný oblouk

Impozantní pomník, který byl postaven na počest Napoleona Bonaparte jako znak jeho moci. Dodnes jej navštěvují tisíce turistů a obdivují rytiny na jeho povrchu.

Čtvrť La Défense

Velmi moderní čtvrť luxusních domů, která turistu přesvědčí, že Paříž má i moderní tvář. Nacházejí se zde moderní butiky s luxusním zbožím, obchodní centra, značkové prodejny a především výškové mrakodrapy. Zkrátka moderní metropole jak má být.

Invalidovna

Koho ještě neomrzela historická tvář Paříže, může navštívit tento komplex budov, který má vztah k vojenské historii Francie.

Víno

Kdo by při návštěvě odolal ochutnávce tradičního vína? Toto seznamování s francouzskou kulturou bude návštěvníka stát 12 až 28 €.

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011