Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Víkendový pobyt Nizozemsko - Víkendové dovolené

Víkendový pobyt Nizozemsko - Víkendové dovolené

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Nizozemsko má každý uložené ve své paměti jako velmi nízko položený stát, který je plný mlýnů a tulipánů. Při návštěve se dozvíte o nizozemcích ještě jednu velmi zásadní věc. Nizozemci se velmi rádi baví a baví svými atrakce i turisty.

Proč je Nizozemsko vhodné na víkend?

Zábavní parky

Zábavní parky (jako Efteling, Tikibad, Tropicana) nabízejí svým návštěvníkům bazény, horské a bobové dráhy, projížďky na lodích, lanovky a mnoho a mnoho dalších možností, jak si užít víkendový zájezd.

Zoologické zahrady

Zoologické zahrady v Nizozemsku jsou skutečně úchvatné. Nabízejí zážitky jako například tropy pod střechou nebo nezapomenutelné představení defínů (Dolfinarium Harderwijk je největší delfinárium v Evropě).

Coffee shopy

Coffee shopy v Nizozemsku nabízejí volný (a hlavně zákonem povolený) prodej marihuany. Coffee shopy navštíví za rok zhruba jeden a půl milionu turistů.

Plachetnice, houseboaty

Nizozemsko je protkáno spletí důmyslných kanálů, tudíž i ve vnitrzoemských městech můžete narazit na přístavy s plachetnicemi a jinými čluny. Někteří turisté si dokonce pronajmou houseboat a cestují tak celou dovolenou.

Odoláte?

Nizozemské mlýny, dřeváky, sýry, tulipány a atrakce. Skutečně si to nenechejte ujít!

Do Nizozemska není nabízeno mnoho víkendových poznávacích zájezdů. Všechny jsou zpravidla velmi rychle rozebrány.

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011