Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Víkendový pobyt Maďarsko - Víkendové dovolené

Víkendový pobyt Maďarsko - Víkendové dovolené

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Maďarsko je zemí termálních pramenů a termálních lázní. V kuchyni na návštěvníky čekají husté polévky, výborná vína a typické štrůdly. V ulicích se neustále něco děje a vy si užívate dovolenou na plno.

Proč by jste se měli vydat do Maďarska?

Termální prameny – lázně

Lázně a lázenství má v Maďarsku velmi bohatou historii. Samotná Budapěšť je právem považována za jedno z největších lázeňských měst. Ročně sem míří tisíce turistů nejen z České republiky, ale takřka z celého světa.

Ceny

Ceny v Maďarsku jsou pro české turisty velmi příjemné. Dokonce i ve střediscích a místech s velikou koncentrací turistů, se lze najíst velmí levně – polévka 15 Kč, hlavní jídlo 70 až 200 Kč. Pokud se chystáte ochutnat kvalitní víno, ceny se pohybují od 300 po 2000 Kč.

Jídlo a pití

Během víkendového pobytu v Maďarsku si nejen báječně odpočinete, ale zároveň se i výborně najíte. Maďarská kuchyně je všem známá gulášovou polévkou. Ve všech restauracích a kavárnách nabízejí výborné typické štrůdly, palačinky a koláče. Určitě si nenechejte večer ujít návštěvu vinárny a ochutnání maďarského případně tokajského vína.

Vzdálenost

Budapešť (nejčastější cíl návštěvníků) je od čekých hranic vzdálen necelých 300 Km, což jsou asi 3 hodiny cesty.

Víkendy mimo sezónu

Pokud plánujete víkendový zájezd do Maďarska, například s cílem navštívit termánlní lázně, nezáleží příliš na zvoleném období. Proto se vyplatí vybrat si mimosezóní období, kdy jsou cenu ubytování a služeb až od 60% nižší.

Maďarsko – nekončící pohoda

Pobyt v Maďarsko je velmi pohodový a nikdy se nenudíte – na to prostě není čas. Na proménádách se neustále něco děje, ať již je den nebo noc, při procházkách a výletech neustále narážíte na golfové hriště, tenisové kurty, bazény, kavárny, divadla pod širým nebem, pouliční bály, typické tržnice, ochutnávky vín, vinařské festivaly - je stále co dělat a celý čas vaší dovolené je maximálně využit k vaší spokojenosti a odpočinku.

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011