Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Víkendový pobyt Londýn - Víkendové dovolené

Víkendový pobyt Londýn - Víkendové dovolené

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Londýn ve velké Británii si svoji popularitu získat oprávněně. Má velmi dlouhou a zajímavou historii (Buckinghamský palác, Big Ben) a zároveň nezaspal moderní dobu (London Eye – vyhlídkové kolo). Svoji pozici si udržuje budování stále nových a velmi turisticky zajímavých atrakcí a zároveň opečováváním již zaběhnutých a velice oblíbených atrakcí (Muzeum voskových figurín Madame Tussaud).

Proč právě Londýn?

Ušetřete hned na začátku

Problémem v mnoha turistických městech je, že nejdražší položkou není samotný zájezd, ale platba za vstupné k památkám. Londýn nabízí úžasné řešení – London Pass – vstupenku za cca 400 Kč na 55 památek.

Doprava a alternativy

Díky tunelu pod kanálem La Manche může návštěvník cestovat jak autobusem, tak i letecky (pohodlnější, rychlejší, zážitek sám o sobě).

Jazyk – angličtina

Angličtina patří mezi nejdůležitější jazyky ve světě a v dnešní době se bez něj skoro nikdo neobejde. Za jeden víkend se nic nenaučíme, ale nabízí se možnost konečně si jej vyzkoušet v praxi a zúročit tak učení. Pokud budou s vámi děti, dostanou příklad a i motivaci se dále učit.

Jídlo

V Londýně se lze najíst za velmi rozumné ceny. Každý kdo zde byl vám jistě doporučí národní jídlo Fish and Chips (smažená ryba a hranolky). Tudíž žádné mořské potvory jako v Itálii. Celkově je celý britský jídelníček pro českého návštěvníka velmi schůdný.

Kdo by neznal?

Hide Park, Big Ben, voskové figurýny, architektura, bristký humor, odpočinutí si od práce, poznání, zábava a mnoho dalších památek, atrakcí a báječných zážitků na vás čeká právě na víkendovém poznávacím zájezdě do Londýna.

Enjoy your trip and good luck!

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011