Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Víkendový pobyt Itálie - Víkendové dovolené

Víkendový pobyt Itálie - Víkendové dovolené

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Řím, Milán a Vatikán – nejzajímavější místa v Itálii, které si nesmíte nechat ujít. V každém ze zmíněných míst se střetává dlouhá historie s moderní dobou, která přináší veškerý komfort pro své návštěvníky.

Řím, Milán a Vatikán – proč?

Historie

Celkově je Itálie oprávněně velmi spojována s památkami. Nabízí nepřeberné množství zajímavých míst, o kterých jste do návštevy jen slýchali nebo viděli v televizi.

Náboženství

Italové jsou jako národ silně nábožensky založeni. To sebou přináší poznání dlouhé historie křesťanství, zajímavou i pro nenábožensky založené turisty.

Moderní Itálie

Kromě velmi staré tváře má Itálie i moderní a mladou tvář. Ve všech turistických destinacích jsou služby na velmi vysoké úrovni. Ve wikipedii se například můžeme dočíst "Milán patří mezi nejbohatší a nejrozvinutější města Evropy.".

Jídlo

Jídlo v Itálii má dvě strany. První je, že teprve zde poznáte jak mají skutečně chutnat tradiční italská jídla, které jsou u nás často nabízena. Zároveň máte příležitost vyzkoušet ryby a jiné mořské plody v takové úpravě, kterou vám žádná jiná světová kuchyně nenabídne. A to vše za velmi příznivé ceny (těstoviny 4 € až 6 €, ryby jsou dražší – nad 10 €).

Fotky a přátelé

Italské památky a atrakce jsou každému velmi dobře známé, ale jen pár lidí je všechny navštívilo. Přátelé budou sami na vašich fotkách poznávat místa a stavby. Určitě se nevyhnete vyprávění nezapomenutelných vzpomínek a zážitků.

Řím, Milán a Vatikán jsou velmi žádané destinace, dnes volné víkendové poznávací zájezdy nemusejí být později již k dispozici.

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011