Autobusové zájezdy jsou levnější než letecká doprava. Vydejte se například na zájezd autobusem do Řecka na dovolenou, nebo autobusem k moři. Všechny zájezdy se nacházejí na pobytové zájezdy. Jasným hitem tohoho roku je dovolená autobusem do Chorvatska - široký výběr a velmi pestrá nabídka.

Chystáte se tento víkend vyrazit někam na krátkou dovolenou? Vyberte si z bohaté nabídky zájezdů a víkendů.

Během víkendu se seznámíte s bohatou historií, ochutnáte místní kuchyni, odpočinete si a přivezete si spousty báječných zážitků. Vašim přátelům se bude tajit dech.

V nabídce jsou stovky termínů a desítky destinací. Pro ještě větší vyžití můžete vybírat i z prodloužených víkendů. Vybere si skutečně každý.

Nabízejí se i last minute zájezdy s velikou slevou. Můžete dosáhnout i na víc než poloviční slevu. Stačí si jen vybrat co nejbližší datum a objednat pobyt v některém z evropských měst.

Pokud si nemůžete v současné době dovolit financovat dovolenou, doporučujeme vám využít jednu z nabídek. Půjčky jsou bez kontroly registru. Ideální způsob, jak získat peníze na dovolenou a zaplatit celý zájezd nebo pobyt.

Francie a Paříž - Ceny

Francie a Paříž - Ceny

Pro zobrazení zájezdů zvolte např.:

Země: Francie   Lokalita: Paříž

Vyplňte formulář na levé straně - obratem se vám zobrazí nabídky volných zájezdů a pobytů. Zájezdy si můžete řadit podle ceny, data i délky. Rezervaci lze provést velmi rychle online přes internet.Kolik si vzít s sebou na dovolenou je jedna ze základních otázek, kterou turisté řeší. Většina návštěvníků uvádí, že za výdaje spojené s pobytem, utratili přibližně 150 € – 200 € (4000 Kč). Vše ale záleží na požadavcích návštěvníka. Lepší představu si lze udělat z následujícího ceníku služeb.

Ceny služeb, vstupného, potravin a výrobků v Paříži

Večeře

Pokud zvolíte levnější variantu ve formě bagety a pití, vyjde vás na přibližně 4€ (+ 2€ za pití). Někdy je jídlo a pití počítáno jako balíček za 7€. Večeře v asijské restauraci nebo bistru stojí 7 – 14 €. Klasické jídlo v restauraci stojí mezi 10 až 20 €.

Víno

Pokud se vydáte večer na nezapomenutelný večer při skleničce vína, bude vás to stát mezi 12 až 28 €.

Eiffelova věž

Vstupné pro dítě stojí 3,50 €, pro dospělého 4,50 €.

Plavba po Seinne

Neodolatelná plavba po řece Seinna stojí 11 €.

Doprava

Pokud se sečte doprava z letiště a doprava po samotné Paříži, bude celková částka přibližně 30 €.

Student – sleva

Pokud se turista prokáže, že je student, dostane vstup na některé památky úplně zdarma, na některých dostane slevu řádově v eurech.

Pití a nápoje

Klasická jeden a půl litrová Coca cola za 1,25 €, pivo v plechovce od 0,37 €, 2 litry džusu za 1,15€.

VikendoveDovolene.cz - Doporučujeme Dovolená Kapverdské zájezdy - Levné Last Minute
2009 - 2010 - 2011